aneb Pro chvíli ukradenou těm šťastnějším! Bez "bonne fin" , možná jen trochu víc s láskou:) -mezi řádky- Asi proto, že " zpěvy deště, síla poesie a já prosím ještě, ať kapka kapku bije " dopršelo! / ode mě Vám k mým včerejším narozenám:D /
přidáno 21.03.2008
hodnoceno 13
čteno 1776(28)
posláno 0
Před očima se mi zamlžilo, tlukot srdce se zrychlil a dech začal být slyšitelný. Spatřil jsem něco, co by se mohlo nelíbit jenom člověku, který nezná, neví a ani nikdy nepozná co je to krása.
přidáno 07.05.2008
hodnoceno 10
čteno 1704(24)
posláno 0
Happy endy nečekejte od spisovatelů a dramatiků, ale od života:o) Stále a snad ne napořád bez múzy, jen ve mně ten obraz cosi zanechal...touhu po malíři ?
přidáno 26.04.2008
hodnoceno 6
čteno 1789(29)
posláno 0
Nejen zádušní mše za minulé dny...snad mezi řádky a snad i určitě sladká píseň pro ty nastávajicí a budoucí:o) ... Věnováno( :-*) vám !! Nepotřebuju múzu, dokud dýchám ...
přidáno 10.05.2008
hodnoceno 9
čteno 1895(29)
posláno 0
snad něco co se dá číst, snad něco u čeho neusnete, snad něco co dočtete do konce, snad něco... První díl
přidáno 29.11.2007
hodnoceno 5
čteno 1596(33)
posláno 0
pokračování a zase mi byla inspirací Megs. Díky ;)
přidáno 19.08.2008
hodnoceno 11
čteno 1655(14)
posláno 0
Odlehčená, romantická povídka, kterou jsem napsala někdy před rokem do soutěže. Sice trochu delší, ale třeba při neděli potěší. Pro Amelii M.
přidáno 09.11.2014
hodnoceno 13
čteno 2049(13)
posláno 0
dle skutečných událostí, které se nestaly, nebo staly úplně jinak
přidáno 02.07.2016
hodnoceno 13
čteno 2483(20)
posláno 0
c- d-e-f-g-a-h-c a pochopení, že ...
přidáno 20.09.2008
hodnoceno 6
čteno 1711(31)
posláno 0
... tam, kde je jen sníh, on, a jeho fantazie.
přidáno 15.02.2009
hodnoceno 7
čteno 1693(32)
posláno 0
Věnováno Megs... i holka na vozíčku může mít štěstí v lásce, ne?:)
přidáno 18.08.2008
hodnoceno 6
čteno 1581(20)
posláno 0
Prožívali těžké časy, každý svým osvojeným způsobem, když najednou..., ale to je vlastně jedno, už je to pryč, nebo ne?
přidáno 26.10.2014
hodnoceno 3
čteno 2179(4)
posláno 0
všimnem si ho ale?
přidáno 13.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1513(15)
posláno 0
zaklepe a vstoupí...
přidáno 19.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1374(16)
posláno 0
další pokračování, doufám, že vás to trochu zmate.... díl druhý! Kdo nezná pana Fukse, tak nepochopi...ale to nevadi...
přidáno 04.12.2007
hodnoceno 6
čteno 1724(22)
posláno 0
čtvrté a neposlední pokračování věnované Megs
přidáno 21.08.2008
hodnoceno 6
čteno 1648(14)
posláno 0
když ho zrovna nemáme vzpomíname, jak to s ním bylo krásné...
přidáno 27.01.2008
hodnoceno 3
čteno 1507(12)
posláno 0
další povídka, pls o komentíky, dík.
přidáno 09.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1956(18)
posláno 0
Dlouhý a nepřehledný a moje:) O 3jkách.
přidáno 13.09.2008
hodnoceno 3
čteno 1547(21)
posláno 0
a bije nám do očí.. My ho stejně ale nevidíme...
přidáno 02.02.2008
hodnoceno 2
čteno 1456(15)
posláno 0
1|2|3|4
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming