podobná díla k Schizofrenická


a ani neví...
přidáno 25.10.2014
hodnoceno 51
čteno 2042(42)
posláno 0
s kapkami průzračnými
přidáno 13.08.2014
hodnoceno 52
čteno 2081(26)
posláno 0
přidáno 20.07.2015
hodnoceno 27
čteno 1506(22)
posláno 0
přidáno 22.07.2015
hodnoceno 26
čteno 1551(29)
posláno 0
.. kroužek vzpomínek
přidáno 22.11.2014
hodnoceno 24
čteno 1704(23)
posláno 0
přidáno 05.01.2018
hodnoceno 34
čteno 1956(40)
posláno 0
Moc jsem chtěla, aby někdo z nějaké mé básně udělal písničku a Vesmír mou objednávku přijal :) Tohle je text, podle kterého vznikla písnička. Hudbu složil Pavel Ševčík a podle mě je nádherná, taková mystická...
přidáno 09.02.2015
hodnoceno 23
čteno 2207(20)
posláno 0
přidáno 25.10.2014
hodnoceno 24
čteno 1710(26)
posláno 0
Opatrně, chlapče, s ostruhami a víc užívej uzdu...
přidáno 15.11.2014
hodnoceno 25
čteno 1700(18)
posláno 0
Nejnovější píseň. https://soundcloud.com/tomcortes/tom-cortes-triadvacet
přidáno 03.10.2015
hodnoceno 40
čteno 1657(23)
posláno 0
přidáno 21.09.2014
hodnoceno 23
čteno 2012(26)
posláno 0
Varování: kdo čeká sladkou předvánoční pohlednici, neotvírat! :)
přidáno 01.12.2014
hodnoceno 22
čteno 1471(22)
posláno 0
přidáno 18.02.2015
hodnoceno 20
čteno 1574(21)
posláno 0
Brno dnes 12.15 Po operaci očí mi moje beruška řekla:"Já vidím." :)
přidáno 05.02.2015
hodnoceno 21
čteno 1384(22)
posláno 0
přidáno 28.11.2014
hodnoceno 23
čteno 1835(24)
posláno 0
přidáno 02.10.2015
hodnoceno 26
čteno 1507(29)
posláno 0
Šelest na srdci
přidáno 17.11.2014
hodnoceno 21
čteno 1432(13)
posláno 0
přidáno 09.09.2015
hodnoceno 19
čteno 1272(15)
posláno 0
Další soutěžní básnička pro iDnes, víz http://www.versoteparna.cz/. Zadáním byl opět rispet (ABAB CC DD) a použití slov: ruka, krasavice, světlo, klášter, atom.
přidáno 12.02.2015
hodnoceno 21
čteno 1197(20)
posláno 0
přidáno 19.03.2015
hodnoceno 20
čteno 1255(18)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :
teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming