přidáno 25.08.2015
hodnoceno 29
čteno 1645(26)
posláno 0
Utrhla jsem se ze řetězu
a teď se volám zpátky.
Ale kdo koho vlastně volá
do oprátky?

Která z nich jsem já, ta pravá?

Jsem ještě pořád tady
anebo už tam?
Jsem v mlze ztracená
nebo se právě nalézám?
přidáno 08.09.2015 - 21:54
Jiří Turner: Ech, no chápu, ale tohle bylo ze života, tak nějak samo..
přidáno 08.09.2015 - 21:08
Líbí se mi, ale jsem jaksi v očekávání něčeho originálnějšího
přidáno 03.09.2015 - 11:50
koiška: Díky!
přidáno 02.09.2015 - 20:28
Schizofrenická a .. povedená :)
přidáno 29.08.2015 - 23:12
kekebreke: Děkuji, ale hezkých dílek je myslím pořád dost :).
přidáno 29.08.2015 - 23:08
Yana: Moc děkuji, máš pravdu, někdy se to tak divně zamotá. A to "pobesedování" by myslím bylo moc fajn :).
přidáno 29.08.2015 - 23:07
ŽblaBuňka: Díky, já jsem ráda za milou návštěvu :).
přidáno 29.08.2015 - 11:57
Paráda, díky za hezké dílko, kterých je tu tak nějak stále méně
přidáno 29.08.2015 - 09:07
Úplně bezvadná, je o hledání sama sebe a já bych ve spoustě životních obdobích napsala tu samou, mně se moc líbí a navíc já zrovna mám ráda lidi kteří "žijí několik životů" v jednom. ale to už je na "pobesedování":-)
přidáno 28.08.2015 - 22:25
jo,jo
tohle mám rád
přidáno 26.08.2015 - 10:34
Stin: Možná máš pravdu, já tedy vnímám kostrbatost spíš v rytmu, ale určitě je to básnička, kde o formu ani tak nejde. Dík za komentář!
přidáno 26.08.2015 - 10:33
Sucháč: Ano, je to jakoby jen tak nahozené, ale něco za tím je... jsem ráda, že to tam vnímáš.
přidáno 26.08.2015 - 10:32
Amelie M.: Tak to jsem ráda, dík!
přidáno 25.08.2015 - 22:00
Ta první strofa mi přijde slovosledem tak trochu kostrbatá. Jinak se ti ale povedla. :-)
přidáno 25.08.2015 - 21:33
Básní na "neurčito" je spousta a některé jsou jen slovy poskládanými bez invence...to naštěstí není tento případ...
přidáno 25.08.2015 - 20:48
přijde mi svým způsobem jednoduchá a přitom opravdu dobrá - v jednoduchosti je krása?.. nemám co vytknout :-)
přidáno 25.08.2015 - 16:54
Zamila
Orionka: No, znáš mě ;-)
přidáno 25.08.2015 - 16:52
vanovaso: No pěkná... jak se to vezme. Ale děkuju :).
přidáno 25.08.2015 - 16:42
Zamila: Nepřeháněj... :))
přidáno 25.08.2015 - 15:53
pěkná schizofrenie, líbí se mi...
přidáno 25.08.2015 - 15:50
Zamila
Orionka: No, až děsivej klid tu bez Tebe nastal ... ;-) :-)
přidáno 25.08.2015 - 15:49
Lenča: Děkuji a zdravím po delší době!
přidáno 25.08.2015 - 15:47
Timothy A. Postovit: Tak to děkuju, je taková jednodušší... prostě pocitová :).
přidáno 25.08.2015 - 15:46
Zamila: Dík! Tak různě, nějak se toho sešlo moc, ale úplně jsem se z Psanců neztrácela, občas jsem nakoukla :).
přidáno 25.08.2015 - 14:31
Povedená, až se mě jaksi hlouběji dotkla...
přidáno 25.08.2015 - 13:27
Timothy A. Postovit
Dobrá pocitová báseň, tecnicky taky velmi vydařená, podle mě!:)
přidáno 25.08.2015 - 12:22
Zamila
To jo, to je dobrý :-) Kdepa ses nám ztrácela ? ;-)
přidáno 25.08.2015 - 12:13
PrimaDen: No jo, máš pravdu :). Tohle je jen taková pocitovka. Dík za komentář.
přidáno 25.08.2015 - 12:05
Ta pravá je tu stále, ať udělá ,co udělá..:))

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Schizofrenická : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Vyprázdnění
Předchozí dílo autora : Čekání na poslední výdech

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming