|
Čí je to vina?
|
|
|
|
|
|
Pro jednu známost, co známostí nebyla, a málem mě zabila.
(a předtím mě samozřejmně svedla.) :)
|
|
|
|
vznikla v mezidobě, když jsem tu nebyla, pro mě už není aktuální, ale mohla by se někomu líbit :)
|
|
původně přibití na dřevo jsem myslela, papír s podobiznou a výší odměny a nakonec z toho vzniklo...
|
|
|
|
křehká, malá, nejmilejší, kdo je to? Hádej ženo!
|
|
|
|
i am not sorry
|
|
|
|
|
|
květy v květnu na mě odevšad křičí, dožadují se mých pohledů
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!


