|
Čí je to vina?
|
|
|
|
|
|
Pro jednu známost, co známostí nebyla, a málem mě zabila.
(a předtím mě samozřejmně svedla.) :)
|
|
|
|
původně přibití na dřevo jsem myslela, papír s podobiznou a výší odměny a nakonec z toho vzniklo...
|
|
vznikla v mezidobě, když jsem tu nebyla, pro mě už není aktuální, ale mohla by se někomu líbit :)
|
|
křehká, malá, nejmilejší, kdo je to? Hádej ženo!
|
|
|
|
i am not sorry
|
|
|
|
|
|
Starší pokus o písňový text. Takto je příliš stereotypní, zkoušela jsem upravit, mám různé verze s refrénem, ale pořád to není ono. Proto prosím o názor čtenáře, kteří mají s písněmi zkušenost... ale samozřejmě i ostatní :).
|
|
|
|
the care of the ghost by return of post
|
|
Trochu návrat ke starému stylu, ovšem v novém kabátě :)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
LoveWillTearUsApart řekla o Mitzi :*My old friend.* Kavárna a kabaret.

