podobná díla k Vypľuté na mieru


No, doraziv domů z našeho srazu, napsav první řádky, mi vytanulo na mysli, že tato báseň musí být nezapomenutelná, ale nakonec z ní vzniklo toto. Nespokojeně si to čtu, nic moc poetického, naprostý průměr, o touhách? O tom, že mi něco nezkyslo? O hraní si a nakonec se někomu "oddávám"? Pak mi to došlo. Všichni jsme tam byli, abychom darovali kus sebe druhým... Otevřenost na psaneckých srazech je jedinečná, děkuji všem.
přidáno 21.09.2014
hodnoceno 24
čteno 2003(33)
posláno 0
přidáno 22.10.2014
hodnoceno 23
čteno 1436(29)
posláno 0
v tom cabernetu syrah, je vážně kus Vesmíru! A když to božské rudé poznáte, otočíte prázdnou lahev dnem vzhůru, zarazíte do země, tak máte parádní popelník!!! Tedy to ne já, ale má Ex- choť, ta je autorkou tohoto postřehu, když jednou po (happy) Endu bylo společné grilování a První byla dopita a … ejhle objev!!! A tu zásluhu musím přinést dějinám, bo je geniální!!! Díky Romano, společenství kuřácké to jistě po praktické zkoušce ocení!
přidáno 16.02.2013
hodnoceno 30
čteno 2157(14)
posláno 0
přidáno 10.02.2010
hodnoceno 8
čteno 1645(13)
posláno 0
A opět je zpátky váš polooblíbený autor s dávkou svých prý extravagantních nevyžádaných projevů, tučně protkanou autoiluzionistickou pseudosugescí jasně evokující naprostý nedostatek asociací, spiklenecké šeptání o ničem, nimrání se v zárodku prokládané výkřiky o brzkém konci vesmírů. Ponurý lokální sarkazmus prošitý netrpělivou notou místy až teatrálně nesmyslné upřímnosti.
přidáno 17.09.2012
hodnoceno 8
čteno 1520(10)
posláno 0
přidáno 28.06.2016
hodnoceno 25
čteno 1627(25)
posláno 0
prý jít sytý spát, není dobré... snad proto se snažím... mít čistou hlavu..
přidáno 04.04.2012
hodnoceno 9
čteno 1888(5)
posláno 0
přidáno 12.09.2014
hodnoceno 13
čteno 1528(21)
posláno 0
nojo, no :-)
přidáno 16.08.2012
hodnoceno 18
čteno 1543(29)
posláno 0
přidáno 03.12.2012
hodnoceno 23
čteno 1802(36)
posláno 0
přidáno 12.10.2009
hodnoceno 7
čteno 1732(22)
posláno 0
přidáno 26.03.2013
hodnoceno 8
čteno 1434(15)
posláno 0
cítím, že přichází nějaký bod zlomu, nevím co přesně, ale vše se jistě vyjasní...
přidáno 28.02.2013
hodnoceno 19
čteno 1243(19)
posláno 0
přidáno 29.04.2012
hodnoceno 6
čteno 1300(14)
posláno 0
Minutová reakce na báseň od Lokina, Existencionální iluze...
přidáno 24.08.2014
hodnoceno 10
čteno 1661(21)
posláno 0
Ani korunu nedejte těm skřetům zazní od trůnu.máme po sametu.vše je v pohodě máme dobrou péči s chlebem o vodě vynecháme řeči.úryvek z básně M.Řezanky. plakáty moci.která mě přiměla napsat svůj abstraktní výlev citů.
přidáno 19.11.2009
hodnoceno 4
čteno 1575(13)
posláno 0
přidáno 22.06.2018
hodnoceno 27
čteno 1477(29)
posláno 0
Řekněme, že to je takové menši zamyšlení nad lidmi bez citů
přidáno 22.04.2012
hodnoceno 14
čteno 1293(18)
posláno 0
přidáno 18.11.2014
hodnoceno 18
čteno 1682(20)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming