podobná díla k Jak se cítím ve 3 ráno


přidáno 16.11.2012
hodnoceno 32
čteno 2709(20)
posláno 0
přidáno 13.02.2012
hodnoceno 21
čteno 1637(30)
posláno 0
Výměna: Vyměním za lásku všechno co vlastním. (Ona o své lásce).
přidáno 30.04.2012
hodnoceno 25
čteno 2054(32)
posláno 0
přidáno 09.05.2015
hodnoceno 19
čteno 1543(19)
posláno 0
přidáno 30.05.2012
hodnoceno 17
čteno 1502(26)
posláno 0
přidáno 13.06.2012
hodnoceno 18
čteno 1685(22)
posláno 0
přidáno 06.03.2012
hodnoceno 14
čteno 1825(17)
posláno 0
přidáno 09.04.2013
hodnoceno 17
čteno 1413(20)
posláno 0
přidáno 27.02.2012
hodnoceno 15
čteno 1528(15)
posláno 0
přidáno 02.07.2012
hodnoceno 15
čteno 1727(19)
posláno 0
Nedalo mi to, pro DP a pro ostatní. A hlavně pro ty, místo nichž teď svítí ta světýlka při silnicích. Za chvíli sedám do auta, pojedu kolem nich a budu na ně myslet, jsem v tomhle strašná.
přidáno 30.12.2011
hodnoceno 13
čteno 1365(19)
posláno 0
Je smutná, vlastně vůbec není o krajině.
přidáno 04.01.2012
hodnoceno 13
čteno 1571(17)
posláno 0
přidáno 06.11.2012
hodnoceno 21
čteno 1448(27)
posláno 0
přidáno 09.07.2012
hodnoceno 12
čteno 1861(16)
posláno 0
přidáno 11.07.2012
hodnoceno 10
čteno 1571(13)
posláno 0
Hrozně jednoduchá, navzdor svým předsevzetím jsem ji teď napsala a hned ji sem hodila. Napadla mě v souvislosti s jedním komentářem.
přidáno 27.01.2012
hodnoceno 12
čteno 1857(18)
posláno 0
..jsem tak naivní.. Prý donutím lidi mi lhát, abych nebyla zklamaná a nedělala scény, nehubovala a nemoralizovala. Kdo o to stojí. Pojďme lhát pro nevidomost a spokojenost. Bože, opět je důvěra v tahu. Budu jiná, slibuji....
přidáno 23.06.2013
hodnoceno 17
čteno 1375(24)
posláno 0
přidáno 12.04.2012
hodnoceno 13
čteno 1767(26)
posláno 0
přidáno 23.12.2011
hodnoceno 12
čteno 1753(24)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :
mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming