|
|
|
|
|
|
|
Strašně mě baví jen tak sednout ke klavíru, zapomenout na všechno a nechat se unést fantazií. Říká se, že každá tónina má svoji vlastní barvu a náladu. Tak tohle je pro mě d-moll :-)
|
|
|
|
|
|
|
|
Nenapadá vás lepší název?
|
|
kdo si hraje.. :))
|
|
jestli bude někdy konec světa, tak si za něj můžeme sami
|
|
Jak jsem slíbil, zde je první část detektivky.
|
|
Pokus omyl Zkouška přiběhové básně a Žádost o námět osudu Prince....
|
|
2010
|
|
|
|
Žádná honosná slova, jen k pousmání...
|
|
Z těch okamžiků, kdy zastavil se čas..
|
|
|
|
|
|
taková hříčka, pokus :)
|
|
Experimentík.
|


