|
|
Linky z tužek.
Tam a dál
Vetnou se v papír,
malíř - král!
Šedivá slova obrazů,
jeden a druhý
Někdy se duše obarvuje
Štětec
a palety duhy!
Svět slabikářů
i portrétů pachatelů,
v kresbách si vždycky vybereme
a já tu krásu
prostě žeru!
Tam a dál
Vetnou se v papír,
malíř - král!
Šedivá slova obrazů,
jeden a druhý
Někdy se duše obarvuje
Štětec
a palety duhy!
Svět slabikářů
i portrétů pachatelů,
v kresbách si vždycky vybereme
a já tu krásu
prostě žeru!
malíř - král? Umělec - král ?
Ať nám to jde jakkoliv, ať jsme třebas jen dítka ve školce, pokud tvoříme umění...jsme všichni králové!!
...líbí :) a moc.
Ať nám to jde jakkoliv, ať jsme třebas jen dítka ve školce, pokud tvoříme umění...jsme všichni králové!!
...líbí :) a moc.
Devils_PIMP
štiler: to bude to vycerpani ja prehlidl ukonceni vety :D
Aidlin
Konec se mi líbí. Konec dobrý všechno dobré. Prostě..mě se to libí :)
Devils_PIMP
Nechapu system velkych a malych pismen. Jinak je dilo velmi dobre
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Obrazy : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Mezi námi
Předchozí dílo autora : Abstraktní součásti alkoholu
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Boleslava řekla o Nikytu :Bezva holka, se kterou můžu pokecat o všem a nepohádat se:-) Jo a taky moc pěkně píše, doporučuju...

