|
Trošku dost mi vlastně vadí to rozlišení básní... teď si někdo přečte, že je to taková a taková báseň a nebude mít to potěšení z překvapení a odhalení...
Každopádně, byl to sen. Jenom takovej malej sen...
|
|
Potřeboval jsem si napsat píseň k jedné vzpomínkové akci. Bohužel se mi v dohledné době asi nepodaří nahrát, tak vkládám jen samotný text. Snad to není úplná blbost. Muziku si můžete zkusit třeba představit. Veselá není.
|
|
tato báseň byla složena již roku 2010.
|
|
... dedovi...
|
|
|
|
Nehoda belgického autobusu ve Švýcarsku, vždycky to prožívam nějak přecitlivěle, ale tady jde navíc o děti
|
|
3;)
|
|
|
|
|
|
|
|
20.2.2012 23:23
|
|
|
|
|
|
|
|
Smrt patří k životu, ale musí chodit i tak brzy?
|
|
|
|
Nevěděl jsem kam to zařadit.... neberte to ale že to má být nějaké velké dílo.... děkuji
|
|
Taky jedna starší básnička.
|
|
Původně jsem anotaci nepsala, ale raději. Báseň je o pacientce na psychiatrii.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o Yana :dívá se zhluboka a do hloubky

