podobná díla k Smyčcová eufórie


archivní - 02.04.2009 - InSpiro-váno ... zacyklováno ... rozvířeno
přidáno 24.02.2012
hodnoceno 19
čteno 1501(13)
posláno 0
přidáno 14.01.2012
hodnoceno 21
čteno 1633(7)
posláno 0
Můj život.
přidáno 20.01.2012
hodnoceno 15
čteno 1624(19)
posláno 0
Ze sbírky: "In Vino Veritas"
přidáno 30.03.2011
hodnoceno 12
čteno 1694(11)
posláno 0
Dílo vzníklé z koprodukce Kaplan-Šatnářka. Název vypovýdá o obsahu.cca Březen 2008
přidáno 22.01.2009
hodnoceno 18
čteno 1941(31)
posláno 0
přidáno 15.01.2012
hodnoceno 14
čteno 1511(6)
posláno 0
přidáno 14.03.2012
hodnoceno 10
čteno 1439(10)
posláno 0
přidáno 04.04.2011
hodnoceno 5
čteno 1337(11)
posláno 0
(odpověď pro Pimpa)
přidáno 13.01.2012
hodnoceno 11
čteno 1459(12)
posláno 0
z vlaku
přidáno 23.03.2011
hodnoceno 11
čteno 1622(17)
posláno 0
přidáno 21.01.2012
hodnoceno 33
čteno 2636(72)
posláno 0
po dlouhé době zase něco
přidáno 15.08.2011
hodnoceno 13
čteno 2731(32)
posláno 0
přidáno 07.03.2012
hodnoceno 11
čteno 1536(17)
posláno 0
přidáno 29.01.2012
hodnoceno 11
čteno 1443(14)
posláno 0
anotace zde není potřebná.
přidáno 17.01.2012
hodnoceno 4
čteno 1620(24)
posláno 0
Já vím, je to dlouhý. Ale já za to nemůžu. To ono samo se to. (pozn. aut.: velká písmena v tomto případě neznamenají začátek věty.)
přidáno 06.12.2011
hodnoceno 15
čteno 1622(17)
posláno 0
O přetvářce a ztracených snech. Růžový kvítek plující v oceánu by měl symbolizovat slzy a smutek, co nikoho nezajímají, ale jsou tu s námi pořád. Prosím o názory
přidáno 11.04.2011
hodnoceno 8
čteno 2390(44)
posláno 0
přidáno 19.01.2012
hodnoceno 14
čteno 1126(9)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming