podobná díla k Až se ráno probudíš


Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
přidáno 23.09.2011
hodnoceno 42
čteno 2233(60)
posláno 0
přidáno 13.08.2011
hodnoceno 13
čteno 1966(28)
posláno 0
přidáno 24.05.2011
hodnoceno 19
čteno 1756(24)
posláno 0
přidáno 23.06.2011
hodnoceno 6
čteno 2041(18)
posláno 0
Miluji..
přidáno 10.01.2012
hodnoceno 15
čteno 1265(12)
posláno 0
přidáno 02.03.2015
hodnoceno 9
čteno 1328(18)
posláno 0
nenahraditelný . . .
přidáno 13.08.2011
hodnoceno 4
čteno 1928(16)
posláno 0
... dej jí jistotu, že je jediná.
přidáno 15.08.2011
hodnoceno 7
čteno 1767(18)
posláno 0
Asi jenom po staru Enjoy and Recycle :)
přidáno 31.12.2011
hodnoceno 9
čteno 1298(17)
posláno 0
jen dvěma malíčky - malé štěstí pro velký snílky-
přidáno 16.01.2012
hodnoceno 9
čteno 1917(20)
posláno 0
přidáno 28.07.2008
hodnoceno 14
čteno 2003(33)
posláno 0
přidáno 09.12.2011
hodnoceno 3
čteno 1294(16)
posláno 0
„Tak nech už toho…už mě to unavuje. Donekonečna se hádat. Copak nevidíš, jak tím trpím,“ řekla a další kapky slané vody se jí spustily z těch jejich kaštanových očí. Zdědila je po otci. Stejně jako tu svou horlivost a přílišnou upřímnost. Ani nevěděl, co na ní kdysi miloval více. Teď však byla otázka jiná. Miluji ji ještě vůbec…?
přidáno 16.05.2011
hodnoceno 2
čteno 1434(13)
posláno 0
z lásky napsaná, tak snad je to poznat
přidáno 27.03.2011
hodnoceno 7
čteno 1595(26)
posláno 0
přidáno 03.07.2012
hodnoceno 7
čteno 1395(23)
posláno 0
No jo, byl to krásnej sen...
přidáno 12.12.2011
hodnoceno 15
čteno 1832(27)
posláno 0
přidáno 16.06.2015
hodnoceno 11
čteno 1577(21)
posláno 0
splynutí je součást přírody
přidáno 24.05.2011
hodnoceno 2
čteno 1568(12)
posláno 0
..jeden večer, jedna vzpomínka, v uších její poslední slova a Parov Stelar & Jerry Di Monza (The Fog), v hlavě Sweet November a čím dál větší pocit, že inspirace nikdy nebude tleskat za šťastná rozhodnutí.
přidáno 24.09.2012
hodnoceno 7
čteno 1922(12)
posláno 0
1|2|3
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Sokolička řekla o Boleslava :
Máme toho hodně společného (myslím), zejména co se sportovců týče (pro tebe ale s dobrým koncem, což je super). A naše - vaše Plastic walkway s.r.o. leckoho nadzdvihly ze židle.:o)) Kromě toho je to jedna z nejnadanějších autorek tady(aspoň podle mě).
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming