podobná díla k Promiň mi že jsem svá.


Něco ze mě vypadlo..
přidáno 09.03.2012
hodnoceno 16
čteno 1997(14)
posláno 0
Jsem šťasten, když vládne dobrá pohoda, rád se napiji dobrého vínka a k tomu si zazpívám některou z těch nádherných písní z Moravy, Slezka i Čech. Proto svou báseň nyní věnuji kouzelnému času vinobraní a všem lidem dobré vůle!
přidáno 13.12.2007
hodnoceno 16
čteno 1836(23)
posláno 0
Kdo chce, ten mi porozumí i bez dlouhých úvodů...
přidáno 27.10.2008
hodnoceno 12
čteno 3260(26)
posláno 0
A zase zkouším brnkat na něžné strunky vašich srdcí...;o)))
přidáno 09.05.2009
hodnoceno 11
čteno 1865(22)
posláno 0
Na světě je jen jediná věc, co si nemůžeš koupit za žádné peníze, a to je zavrtění psího ocásku! (Chrt Boris z kreslené disneyovky Lady a Tramp) I když tahle básnička není žádné veledílo, je to takový můj malý hold jediným tvorečkům na tomhle světě, co vás nikdy nezradí!
přidáno 25.01.2008
hodnoceno 8
čteno 2147(19)
posláno 0
zvedni hlavu a nevzdávej to...ještě nenastal ten čas...
přidáno 08.03.2008
hodnoceno 7
čteno 2114(15)
posláno 0
přidáno 13.11.2011
hodnoceno 8
čteno 2289(20)
posláno 0
Pro DP, za to, jaký je vnímavý a za to, že tu je
přidáno 08.03.2012
hodnoceno 8
čteno 1616(13)
posláno 0
.....
přidáno 08.08.2008
hodnoceno 6
čteno 2852(19)
posláno 0
Ty ve vodě, já na mol(u)
přidáno 30.04.2015
hodnoceno 7
čteno 1527(22)
posláno 0
Opět a zase... měla jsem potřebu.. něco .. udělat?? Tak tady je... zasvěcení pochopí, nezasvěcení se, doufám, pokusí pochopit... ;)
přidáno 11.11.2007
hodnoceno 22
čteno 2355(34)
posláno 0
Není nad to, když vám někdo dokáže setřít slzy z očí...i z duše;)...tuhle kratičkou básničku bych chtěla věnovat člověku, kterého si nesmírně vážím...děkuji J;)
přidáno 09.03.2008
hodnoceno 11
čteno 2247(28)
posláno 0
děkuji M.
přidáno 03.12.2007
hodnoceno 7
čteno 2041(20)
posláno 0
Věnováno tomu, kdo umí milovat
přidáno 06.05.2008
hodnoceno 8
čteno 3163(23)
posláno 0
věnováno ;-)
přidáno 16.05.2008
hodnoceno 8
čteno 2922(45)
posláno 0
Věnováno mojí nejlepší kamarádce Ditušce.:o)
přidáno 08.06.2008
hodnoceno 6
čteno 2374(34)
posláno 0
Koproduční báseň s Cvokhauz. Vypadli jsme na celý den do světa :D ušli jsme pěknou řádku evropských metrických jednotek a pak jsme koukali na ptáky na betonovém plácku a sledovali velbloudy na cigaretách. Taky jsme lezli po stromech, ale to už je jiný příběh.
přidáno 30.12.2013
hodnoceno 8
čteno 1322(22)
posláno 0
Pro mé věčné kamarádky Jasmin de Paris a Aranael, a pro Blížence, který je mým druhým já. 10.5.2005
přidáno 16.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1769(25)
posláno 0
... jen drobné nuance a výkřiky!
přidáno 20.07.2014
hodnoceno 10
čteno 1495(22)
posláno 0
1|2
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming