|
Tak třeba tuhle.
|
|
Mladý kluk utíká od reality do snů...Jenže co když se skutky, které udělá tam, promítnou do reálného světa. Ponese za své jednání vinu?
|
|
|
|
chci porad neco psat, mam o cem psat, citim to, ale nikdy nejsem dostatecne spokojena s vysledkem. nevim, jak mam lip psat, aby to pro vas bylo pochopitelne...a nevim,jak psat, aby se to blizilo umeni. nevim nic.tak jak ja uprime pisu, tak vy ctete....
|
|
Tahle vznikala když jsem seděl v noci na kraji lesa poblíž Osla a díval se na osvětlený Holmenkollen... Jedna z nejhezčích scenérií, kterou jsem kdy spatřil...
|
|
Nu... Byla v denících, ale chtěla bych slyšet váš názor jako na báseň samotnou, vaše hodnocení...Takže...!? / aktuální ke dni 14.12.07/
|
|
|
|
příliš hlučné ticho...pro jedno zklamaný srdce...
|
|
Vznikalo to za podivných okolností a je to podivné... Nuže, čtěte:-)
|
|
švédská inspirace...
|
|
tam někde uvnitř člověka - ten pocit nemám rád
|
|
Je lepší ztrácet...? Nebo nacházet?
|
|
... stal jsem se na chvíli stromem ... na chvíli?
|
|
|
|
...
|
|
sec(b)ese ....
|
|
***
|
|
Tak tohle vzniklo při jedné naprosto ulítlé náladě... Prosím o komentáře.:o)
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
kmotrov řekl o Yana :Ve své tvorbě se umí se obrátit naruby (tak, že to co je uvnitř, je vidět zvenčí) až to vyrazí dech. Je věčnou dívkou a věčnou mámou, byla taková vždy a na vždy taková zůstane.

