|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
... a jaký jsou tvoje sny??
|
|
Psáno pod vlivem...Erase/Replace
|
|
*
|
|
věnovaná
|
|
..kdybych mohla spát, třeba bych nekouřila na balkoně a nefárala nad blbostma..
|
|
|
|
Kratičká myšlenka. Napsala jsem ji už před nějakým časem, teď jsem ji náhodou vyštrachala. :-)
|
|
Hmm... trochu se mi vymkla z rukou. První tři řádky mě napadly v sobotu na vodě...
|
|
IX.
|
|
X.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Puškvorec [15], Amazonka [14], Beast [13], MonoGame° [5], Martin Patřičný [3]» řekli o sobě
prostějanek řekla o lidus :Náš šíleneček... ale občas pochybuji, že právě ona je nejšílenější... mám z ní teď děsnou radost... a doufám, že mi ta radost vydrží... její obrazy jsou nepopsatelné a krásné a vůbec... :)... jsem ráda, že jsem ji kdy poznala :)

