|
opakuji téma, asi proto, že mou fantazii zatím ještě nikdo nepokořil
,-) ... zase cítím, jak žiju !
|
|
láska
|
|
Za jakékoli byť negativní reakce budu vděčná... díky předem:-)
|
|
|
|
prijde mi to jak moje prvni "basnicka"...po strasne dlouhe dobe sem "neco" stvorila...prijdu si posledni dobou zvlastne...nejak sve pocity nepobiram..nebo je neumim vyjadrit..
|
|
|
|
|
|
Starší tvorba- napsáno srdcem- za každý komentář budu vděčná
|
|
Je to vlastně celkem optimistická povídka, inspirovaná písní Zelené francouzské pláně.
|
|
spisovné to není, psala jsem to, jak jsem cítila a na "spisovnost" v tomhle marastu, vážně nálada nebyla...taky asi neřešíte, jestli se vám rozpíjí řasenka (kluci? :D ), když brečíte, nespa ? ,-)
|
|
jednou při úplňku a druhé lahvi červeného s kamarádem Radkem
|
|
asi to nejde jenom tak na někoho zapomenout:(
|
|
|
|
|
|
.........................
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Lady Carmila [17], Jahůdka [17], ingres4 [14], Marigold [3]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o NoWiš :Herec, básník, pretentious twat, nezávislý intelektuál a bratr ve všem kromě krve.

