![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Krásná.. Sluchátko zavěs, jsi v pořadníku
a do kašny na návsi
hoď jen tak pro štěstí hrst desetníků.
a do kašny na návsi
hoď jen tak pro štěstí hrst desetníků.
Ach, ach, já se asi zamiloval! Kde je zbytek? A kam se Severka poděla? Poví, kdo ví?
Šedo ze saspi, nyní šedý stín?
Ač ctím hosty Tvý, toho nemusím...
Ač ctím hosty Tvý, toho nemusím...
Severka: Hezký, hvězdičko! Nj, v Brně jsem kdysi slavil Silvestra a je to zrovna tolik let, co bylo nám...:-)
Je moc krásná. Jen si říkám, jestli tam nepatří "sousty, která nelze odmítnout".
doporučuji si po tomto poslechnout Námořnickou od Karla Plíhala:
Maličký námořník v krabičce od mýdla
vydal se napříč vanou,
bez mapy, buzoly, vesel a kormidla
pluje za krásnou Janou.
Za modrým obzorem dva mysy naděje
lákají odvážné kluky,
snad právě na něho štěstí se usměje,
cíl má už na dosah ruky....
Maličký námořník v krabičce od mýdla
vydal se napříč vanou,
bez mapy, buzoly, vesel a kormidla
pluje za krásnou Janou.
Za modrým obzorem dva mysy naděje
lákají odvážné kluky,
snad právě na něho štěstí se usměje,
cíl má už na dosah ruky....
Severka: hups, to jsem se seknul o nějaký ten kilometr :D
Severak: Není to Valmez, ale Velmez :) Kdoby věřil, že už je to šest let...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Severka :jedna z nejcitlivějších básnířek, ketré kdy tento server poznal:)...vížím si toho, že ji znám...i osobně...slunečnice!!!:)


