Kategorie všechny

jedna věc co jsem psala, když jsem zase nemohla usnout...dávám to sem spíš pro zajímavost, opravdu si o tom nemyslím, že by to bylo něco hodnotného :D P.S. nemám ráda pravidelné verše, je to spíš parodie
přidáno 12.06.2008
hodnoceno 2
čteno 1587(14)
posláno 0
Pro celej svět jedno velký objetí... Za to jak daleko teď máme do dětí...
přidáno 22.07.2008
hodnoceno 2
čteno 1606(16)
posláno 0
...
přidáno 17.10.2007
hodnoceno 2
čteno 2606(34)
posláno 0
Příběh o rytíři. E
přidáno 24.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1674(13)
posláno 0
i don't wanna be free......simply love.
přidáno 08.09.2008
hodnoceno 2
čteno 1426(22)
posláno 0
přidáno 20.07.2008
hodnoceno 2
čteno 1872(11)
posláno 0
myšlenkový proud. někteří toto neberou jako poesii... ti prosím omluví mé zařazení k básním. ale pokud také milujete... okamžiky zaváhání...
přidáno 31.12.2007
hodnoceno 2
čteno 1503(11)
posláno 0
...přesto soucitná, možná emotivní...jen dřívějšek
přidáno 27.03.2008
hodnoceno 2
čteno 1671(22)
posláno 0
.....asi už hodně potřebuju jaro ....nebo ještě líp léto ......slunce , teplo, všude spousta kytek ....:-)
přidáno 15.02.2008
hodnoceno 2
čteno 1795(10)
posláno 0
1. verze ** asi mě to chytlo. jen narychlo - z úplného dna mé mysli. "slova vznikla proto, že nic bylo ničím."
přidáno 10.04.2008
hodnoceno 2
čteno 1922(14)
posláno 0
°°°°°°
přidáno 13.12.2007
hodnoceno 2
čteno 1420(18)
posláno 0
Pro jednoho budeme truchlit a za druhým plivneme. Ale co když jsou oba jedna osoba? E
přidáno 06.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1658(17)
posláno 0
přidáno 20.03.2008
hodnoceno 2
čteno 1946(9)
posláno 0
tak trochu sen, tak trochu realita...tak trochu výkřik...tak trochu prostě já!
přidáno 28.08.2008
hodnoceno 2
čteno 1612(23)
posláno 0
Když někoho máte rádi a cítíte, že mu svou láskou berete volnost, možná je lepší nechat ho jít...
přidáno 16.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1564(15)
posláno 0
další povídka, tentokráte ze života. Pls pište komentíky
přidáno 28.07.2008
hodnoceno 2
čteno 1423(9)
posláno 0
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Severka :
Slečna.. co ji vůbec nemusíte znát osobně, abyste stačili pochopit alespon tak důležitou věco, jako je její světluškovské poslání... :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming