|
Nemluvili o ničem, mluvili o sobě
|
|
***
|
|
|
|
Šmarjááááá, se mi to tam nějak nevešlo :-)
|
|
Konec...jen delší povídka rozdělená na dvě části:D
|
|
Na světě žije mnoho lidí, ale i JÁ a TY...
|
|
...vede mnoho schodů..natožpak do sedmého nebe..
|
|
Pro ty nejdražší.
|
|
|
|
.. jsou hloupí lidé, fajn .. proč ne. Ale pak jsou totální blbci.
|
|
... inšpiráciu som našla vo svojom najbližšom okolí, len som zmenila koniec na happy end... kiež by si tak viacerí ľudia uvedomili, kde spravili chybu...
|
|
Patnáctiletá Rossie Laneová, dcera nejslavnější módní návrhářky nemá zrovna nejlehčí život. Potíže ji neminou ani doma, kdy se její rozvedená matka začne chovat podeřzele divně...
|
|
Dnes už to taky není pravda:-( Jsem zas labutí :-)
|
|
|
|
jen výkřik mého trochu bolavého srdíčka:(
|
|
tak po dlouhé době přidávám další povídku. Je opět vymyšlená, snad se bude líbit.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
timelady řekla o Jsoucno :(Slunce, co svítí na opačnou stranu. Bez něj by byl můj život až moc růžovej))

