Kategorie všechny

přidáno 20.10.2010
hodnoceno 3
čteno 4685(16)
posláno 0
aneb když se věci dějí.
přidáno 21.11.2013
hodnoceno 3
čteno 1289(13)
posláno 0
..buď se mnou každé ráno...
přidáno 11.08.2016
hodnoceno 3
čteno 1348(11)
posláno 0
přidáno 21.11.2023
hodnoceno 3
čteno 570(8)
posláno 0
Byl večer, dvanáctý červenec a na praxi nás čekala další probdělá noc, a tak jsme se bavili každý po svém; mne napadala tahle miniaturka.
přidáno 13.02.2011
hodnoceno 3
čteno 1368(14)
posláno 0
Jedna noc, trocha krajek pár kapek krve...
přidáno 08.09.2014
hodnoceno 3
čteno 1322(17)
posláno 0
Život plyne dál a já mám zase jednou důvod promluvit.
přidáno 06.02.2013
hodnoceno 3
čteno 1526(16)
posláno 0
něco veselejšího - o našem potoce
přidáno 09.06.2013
hodnoceno 3
čteno 1160(9)
posláno 0
přidáno 12.05.2025
hodnoceno 3
čteno 293(6)
posláno 0
Taková poznámka..
přidáno 06.02.2013
hodnoceno 3
čteno 1859(19)
posláno 0
přidáno 10.11.2016
hodnoceno 3
čteno 1035(5)
posláno 0
přidáno 26.10.2010
hodnoceno 3
čteno 1873(19)
posláno 0
přidáno 03.12.2025
hodnoceno 3
čteno 201(11)
posláno 0
přidáno 06.10.2025
hodnoceno 3
čteno 254(14)
posláno 0
věnováno prababičce
přidáno 03.08.2023
hodnoceno 3
čteno 600(11)
posláno 0
Předešlé dva monology byly ukázkou vztahů věřících a ateistů na náboženských fórech. Není to tam úplným pravidlem,ale ani nějakou výjimkou,já za tím vším vidím vždycky lidské ego,které se snaží za každou cenu prosazovat své zabetonované představy, a nechce se snažit o porozumění,pochopení jak jsou věci opravdu.Ne jak to tvrdí Bůh Bible,nebo bůh hmoty,ale pokusit se porozumět sám. Napodobovat,opakovat,spoléhat se na nějaké autority je jednoduché,ale jít cestou sám,jako individualita v tomto,je mnohem těžší.
přidáno 03.02.2013
hodnoceno 3
čteno 1600(9)
posláno 0
19.04.2016
přidáno 29.05.2017
hodnoceno 3
čteno 1176(14)
posláno 0
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :
teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming