|
|
|
|
|
Zimní čas, děsí nás.
|
|
|
|
"If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?"
|
|
Příjemnou zábavu při čtení ;).
|
|
Tak zase jedno veršované drabblátko na zadání. Tentokrát jsem měl použít povinný frazeom, obsažený v názvu.
|
|
|
|
.............................................................................
|
|
|
|
Znají snad všichni, kdo mají zahrádku a pracují na ní - nebo se k tomu přemlouvají... :-)
|
|
Pokračování jedné dávné básně
|
|
Pustila jsem se do hledání krajin mého srdce. Tohle je jedna z nich.
|
|
2010
|
|
ornitologická "navěky"
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Adrianne Nesser :Skvělej člověk, kterej nikdy nezklame!! Je s ní prdel.. Kdo nezažije, nepochopí! Chybíš mi, ty i ten zbytek supr lidiček ze třídy...!

