|
|
|
Savci jsou fajn.
|
|
První zkušenost se službou Tinder
|
|
Něco pro pobavení :)
(Školní slohová práce)
|
|
|
|
Bylas vše, co jsem viděla. Bylas vše, co jsem potřebovala. Již to tak není, je to jinak, ale ~ já to potřebovala napsat. Já to potřebovala ukončit.. Sama v sobě.
|
|
Kdo odhalí odkaz na Ortena, má u mě velké plus, ale bezvýznamné plus. :-)
|
|
|
|
|
|
..držet v ruce cigaretu není móda. A tohle není poezie! http://www.youtube.com/watch?v=SiKy9UWdYpI
|
|
Dialog-on-tma-on.
|
|
Pozdě bycha honit.
|
|
|
|
Není třeba... Snad jen, že to je psaný jako rap
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o kryndy :Kryndy... Tady asi bez komentáře. Stejně nevim, jak ten náš sesterskej vztah vyjádřit takhle černý na bílým.. My víme a to je hlavní :-)

