|
...stý žár...
|
|
Madrid.stejskavá.
|
|
tak další povídka z mé sbírky. Snad se bude lílbit :) díky za přečtení, popř. komentíky
|
|
Je to spíš takový pásmo, než klasická básnička. Na to, že mi dávno neni 15, dost patetická, ale zase poctivě odžitá a pěkně bolestínsky popsana:-)...
|
|
|
|
|
|
|
|
miniatura
|
|
|
|
|
|
|
|
..optimismus Sluncem, smutek v dešti - uprostřed činy v kleštích..
|
|
Měl to být můj první slam, ale protože v tom oboru nejsem zběhlá a obvykle tíhnu k mnohem kratším formám, je z toho takový hybrid.
|
|
|
|
Valentýn, láska, přátelství
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severak řekl o Dívka v modrém :taková legendární pokémonka. Byl jsem na ní docela zvědavý co je zač, pak jsem se s ní potkal jenom jednou skoro doslova jen z rychlíku.

