|
... osobní, bez hodnocení.
|
|
vím, není to zrovna dvakrát úžasný, ale prostě chci se podělit o svůj názor na věc.......klidně to okomentujte záporně, aspoň se budu moct poučit ze svých chyb....
|
|
Úplně z jiného soudku :). V hlavě se mi nejdříve objevil obrázek a tak jsem si řekl, že jej chci mít zde. Mno a když už jsem byl u toho, napsal jsem k tomu i příběh :). Tímto zdravím Psavce :).
|
|
...možná "hravý smutek" , možná "rozdováděná samota"
|
|
...prostoduchá přirozenost...stálo mi za to o tom vydatlovat...mám ráda úsměvy své dcery..:-)
|
|
S věnováním, pro jednu abstraktní slečnu, jež tančí...
|
|
slabému kuřákovi stačí jen kusovky
|
|
Rychlá nepoetická nebáseň
|
|
kam to jen zařadit ? // prosím moc o kritiku
|
|
Ze sbírky: "Pro český Národ"
|
|
..další učitelský sonet.. když je v pátek dvouhodinovka matiky..;-)
|
|
|
|
Proč chalpecká? Protože ta dívčí raději pláče - cíťa, ne tvrďák.
|
|
Po dlouhé době opět překlad! Tentokrát se jedná o píseń The Poet And The Pendulum od Nightwish (album Dark Passion Play)... ... ... /Nově přidán i odkaz na poslech/
|
|
Trocha deprese a obraz návratu z města do malý rodný vesničky. Vzpomínky na dětství a tak. nic moc báseň, spíš citovka. Jo, továrna na mraky jsme jako malí říkali se sestrou nedaleký Dukovanský elektrárně.
|
|
Je to o být
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
derrry řekla o Nikytu :Moc ráda ji čtu a moc ráda s ní prohodím občas pár písmenek mejlem. Chytrá holka s hlavou v oblacích a nohama na zemi. :-)

