Kategorie všechny

... osobní, bez hodnocení.
přidáno 02.12.2009
hodnoceno 4
čteno 1920(26)
posláno 0
přidáno 21.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1537(15)
posláno 0
vím, není to zrovna dvakrát úžasný, ale prostě chci se podělit o svůj názor na věc.......klidně to okomentujte záporně, aspoň se budu moct poučit ze svých chyb....
přidáno 06.08.2008
hodnoceno 4
čteno 4177(15)
posláno 0
Úplně z jiného soudku :). V hlavě se mi nejdříve objevil obrázek a tak jsem si řekl, že jej chci mít zde. Mno a když už jsem byl u toho, napsal jsem k tomu i příběh :). Tímto zdravím Psavce :).
přidáno 24.09.2009
hodnoceno 4
čteno 2138(16)
posláno 0
...možná "hravý smutek" , možná "rozdováděná samota"
přidáno 21.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1449(22)
posláno 0
bez komentáře...
přidáno 21.10.2007
hodnoceno 4
čteno 1982(18)
posláno 0
...prostoduchá přirozenost...stálo mi za to o tom vydatlovat...mám ráda úsměvy své dcery..:-)
přidáno 13.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1422(12)
posláno 1
S věnováním, pro jednu abstraktní slečnu, jež tančí...
přidáno 15.04.2009
hodnoceno 4
čteno 1475(24)
posláno 0
slabému kuřákovi stačí jen kusovky
přidáno 11.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1598(18)
posláno 0
Rychlá nepoetická nebáseň
přidáno 12.11.2009
hodnoceno 4
čteno 1448(26)
posláno 0
kam to jen zařadit ? // prosím moc o kritiku
přidáno 31.10.2009
hodnoceno 4
čteno 1585(24)
posláno 0
Ze sbírky: "Pro český Národ"
přidáno 28.04.2008
hodnoceno 4
čteno 1895(18)
posláno 0
krátce...na víc dnes nemám...
přidáno 16.05.2008
hodnoceno 4
čteno 1891(12)
posláno 0
..další učitelský sonet.. když je v pátek dvouhodinovka matiky..;-)
přidáno 07.06.2008
hodnoceno 4
čteno 1793(18)
posláno 0
přidáno 25.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1653(8)
posláno 0
blbost
přidáno 17.12.2009
hodnoceno 4
čteno 2013(18)
posláno 0
Proč chalpecká? Protože ta dívčí raději pláče - cíťa, ne tvrďák.
přidáno 16.11.2009
hodnoceno 4
čteno 1524(18)
posláno 0
Po dlouhé době opět překlad! Tentokrát se jedná o píseń The Poet And The Pendulum od Nightwish (album Dark Passion Play)... ... ... /Nově přidán i odkaz na poslech/
přidáno 01.11.2008
hodnoceno 4
čteno 1945(16)
posláno 0
Trocha deprese a obraz návratu z města do malý rodný vesničky. Vzpomínky na dětství a tak. nic moc báseň, spíš citovka. Jo, továrna na mraky jsme jako malí říkali se sestrou nedaleký Dukovanský elektrárně.
přidáno 15.02.2010
hodnoceno 4
čteno 1951(15)
posláno 0
Je to o být
přidáno 14.10.2009
hodnoceno 4
čteno 1563(21)
posláno 0
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
derrry řekla o Nikytu :
Moc ráda ji čtu a moc ráda s ní prohodím občas pár písmenek mejlem. Chytrá holka s hlavou v oblacích a nohama na zemi. :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming