Kategorie všechny

Příliv citů, myšlenek, slz.....má za příčinu toto "dílko".....
přidáno 24.12.2008
hodnoceno 4
čteno 1670(15)
posláno 0
....neni to až tolik stará věc, ale věc v ní psaný, už asi úplně neplatí...aspoň některé...stejně v ní něco důležitého mám. tak proto je tady.
přidáno 01.11.2008
hodnoceno 4
čteno 1793(16)
posláno 0
Současné duševní rozpoložení...snad nebude trvat moc dlouho:-)
přidáno 24.02.2010
hodnoceno 4
čteno 2037(18)
posláno 0
ne, nevadí, že nikomu nic neřekne... a pokud jo, taky dobrý... za chvíli poslední pohled z okna na mrtvou ulici a poslední pohled na fotku, která nikdy nebyla... a co s tim, tohle neni o něm, tahle noc je plná rozporu, ale ne o něm... a víte co, ono na tom vlastně vůbec nezáleží, jestli je o něm nebo ne, jestli je bez něj nebo s nim... záleží jenom na tom, že bude stejně zoufalá, jako každá jiná, stejně mrtvá, stejně prázdná... a ráno chuť umřít a pocit, že už to tak vážně jednou bude... (a ten závěr je divnej a něčim mi nesedí... směšný... vlastní báseň mi nesedí, hm...)
přidáno 16.09.2009
hodnoceno 4
čteno 1958(21)
posláno 0
the fray, neznam, ale jsou dobry. dneska nemuzu s hackama... nemam cas... uz nikdy
přidáno 10.09.2009
hodnoceno 4
čteno 1995(20)
posláno 0
Malá chvilka nudy.... Nečekejte nic velkolepého, byl to jen pokus o příběh... Rytmus to nemá, rýmy jsou rozházené, nehledejte v tom vyšší smysly
přidáno 09.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1523(15)
posláno 0
Inspirace - úryvek z knihy Ženy, které běhaly s vlky ... vypěstuje-li si člověk adekvátní sílu, ne dokonalou, ale rozumnou a použitelnou sílu být sám sebou a nalezne-li, ke komu patří, potom ... :) ... Co znamená rozumní síla ? Znamená to, že vnitřní matka, která o tebe pečuje, nemá stoprocentní jistotu, co má dál dělat. Sedmdesát pět procent jejího sebevědomí úplně postačí. Sedmdesát pět procent je dobré množství. Pamatuj si, že o květině prohlašujeme, že květe, bez ohledu na to, zda kvete z poloviny, ze tří čtvrtin nebo úplně.
přidáno 10.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1644(11)
posláno 0
Je to jen soutěž do školy, nic zvláštního..:)
přidáno 08.11.2009
hodnoceno 4
čteno 1647(18)
posláno 0
Upřímně
přidáno 13.09.2009
hodnoceno 4
čteno 1979(23)
posláno 0
Ne, že bych tuhle světovou a moderní komunikaci odsuzovala..
přidáno 27.10.2008
hodnoceno 4
čteno 2133(21)
posláno 0
posloucham lucii,poslouchejte taky.muzem z jednech sluchatek.nebo z jednoho sveta.amérika.
přidáno 14.11.2009
hodnoceno 4
čteno 1579(23)
posláno 0
Bez komentáře...
přidáno 09.01.2010
hodnoceno 4
čteno 1596(23)
posláno 0
...
přidáno 08.01.2009
hodnoceno 4
čteno 2021(20)
posláno 0
přidáno 06.02.2009
hodnoceno 4
čteno 1731(22)
posláno 0
ani nevím jak mě to napadlo :-)
přidáno 23.08.2009
hodnoceno 4
čteno 1910(12)
posláno 0
strach, kterej nedokážu potlačit. jsem layla a možná jsem sehnala člověka na saxofon. možná jsem ale sehnala jen další iluzi štěstí
přidáno 06.09.2009
hodnoceno 4
čteno 1614(15)
posláno 0
nikdo ji nehraje tak jako on
přidáno 20.10.2009
hodnoceno 4
čteno 1937(24)
posláno 0
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming