|
|
|
Graveworm Ceremonial Requiem
|
|
další ze starších kousků, ale mam ho fakt rád, ani nevim proč vlastně
|
|
|
|
Víte jaké to je, když někoho políbíte naposled?
|
|
leave me.
|
|
tomu z Netu II
|
|
mému drahému
|
|
|
|
pak mi zbyde, NIC?
|
|
možná tam jsou chyby, blbě vidim
|
|
|
|
|
|
volné pokračování, kde dívka opět utíká, a snaží se schovat.
|
|
ztrácím se v sobě, nenacházím, snažím, bloudím a blouzním když v moři tnu, na měsíc plavu a sním o tom dnu
|
|
Ze sbírky: "In Vino Veritas"
|
|
Tobě!
|

