Kategorie všechny

..nebo ano?...
přidáno 16.11.2007
hodnoceno 4
čteno 1701(27)
posláno 0
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo. (americké přísloví)
přidáno 17.04.2008
hodnoceno 4
čteno 1711(13)
posláno 0
...a nebo už nikdy?
přidáno 29.10.2008
hodnoceno 4
čteno 1392(17)
posláno 0
přidáno 15.06.2008
hodnoceno 4
čteno 1703(15)
posláno 0
co dodat? =) veselejší a barevnější dílko než obvykle =)
přidáno 18.07.2009
hodnoceno 4
čteno 2105(16)
posláno 0
Povídka je o cestě páru na párty.
přidáno 19.01.2010
hodnoceno 4
čteno 1682(11)
posláno 0
přidáno 30.01.2009
hodnoceno 4
čteno 1843(12)
posláno 0
Lásko
přidáno 03.09.2008
hodnoceno 4
čteno 1837(12)
posláno 0
Každej z nás ho má, tedy alespoň každej chlap... Aneb minimalistická úvaha o významu falických symbolů v lidské populaci dnešního moderního světa. Nehledejte v tom žádnej vetší smysl - abyste pak nebyli zklamaní když ho tam nenajdete.
přidáno 13.02.2009
hodnoceno 4
čteno 1699(21)
posláno 0
přidáno 12.02.2009
hodnoceno 4
čteno 1895(13)
posláno 0
Dodatek: Když s tím něco sama neuděláš.
přidáno 12.10.2009
hodnoceno 4
čteno 1960(17)
posláno 0
přidáno 05.01.2009
hodnoceno 4
čteno 1984(19)
posláno 0
přidáno 17.07.2008
hodnoceno 4
čteno 1924(16)
posláno 0
Nepodařilo se mi vyhnout lacinému rýmu
přidáno 19.02.2009
hodnoceno 4
čteno 1700(17)
posláno 0
spontánní chování
přidáno 22.10.2009
hodnoceno 4
čteno 1776(12)
posláno 0
...
přidáno 26.12.2008
hodnoceno 4
čteno 1673(21)
posláno 0
Už nemám opravdové kamarády.........
přidáno 08.07.2008
hodnoceno 4
čteno 1946(19)
posláno 0
Boj s nenapravitelným koncem
přidáno 08.08.2008
hodnoceno 4
čteno 1960(13)
posláno 0
Realita bývá krutá...
přidáno 02.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1522(13)
posláno 0
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :
Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming