Kategorie všechny

(I.T.)Toto zamyšlení ve mě vyprovokovalo svěřování jednoho kamaráda, který tak trošku nevěděl kudy kam... Nepřišel mi sice rým a verše, proto to dávám do kategorie "úvahy" ...jako (asi) velmi volný verš...
přidáno 26.10.2008
hodnoceno 5
čteno 1831(21)
posláno 0
přidáno 17.04.2009
hodnoceno 5
čteno 2421(18)
posláno 0
ja sem si ji zamilovala...zamilujte si ji taky...
přidáno 12.11.2009
hodnoceno 5
čteno 1391(22)
posláno 0
..bez vyznání
přidáno 29.11.2007
hodnoceno 5
čteno 2135(31)
posláno 0
Stačí jen nasát ranní vzduch a nechat ho procházet celou svou bytostí.
přidáno 29.04.2008
hodnoceno 5
čteno 2021(17)
posláno 0
Znáte někdo autorku "Tina St.John" a její knihu "Holubičí srdce"? Pokud ano, pak těmto řádkům i obrázkům porozumíte...... Pokud ne, pak promiňte, že verše souvisí pouze úzce s dějem knihy, která mě okouzlila..
přidáno 11.03.2009
hodnoceno 5
čteno 2257(22)
posláno 0
přidáno 16.10.2008
hodnoceno 5
čteno 1524(19)
posláno 0
konečné pokračování
přidáno 14.12.2007
hodnoceno 5
čteno 1506(20)
posláno 0
Překvapivě jsem nalezl starší básničku, kterou sem dávám až teď.. Tak schválně,..
přidáno 11.03.2008
hodnoceno 5
čteno 1511(14)
posláno 0
přidáno 20.09.2008
hodnoceno 5
čteno 1679(19)
posláno 0
Štěstí není nikdy dost. A já si píšu jenom tak pro radost... ;))
přidáno 22.05.2008
hodnoceno 5
čteno 1889(22)
posláno 0
zkrácená, bez poslední části, ta je moc umělá i na mě. photo je moje. máte rádi zastavený hodiny? řečnická otázka.
přidáno 20.09.2009
hodnoceno 5
čteno 1374(29)
posláno 0
Pondělní jednání DRAMATU O DVOU HERCÍCH: v hlavních (a jediných) rolích Renatka a Ten, jemuž zaprodala duši... ...P.S.Taková.. nebáseň.. původně v deníku, do děl to dávám jen ze zvědavosti...
přidáno 12.03.2008
hodnoceno 5
čteno 1556(30)
posláno 0
... básnička už pro Nikoho. Originál shořel v záchodové míse.
přidáno 13.10.2008
hodnoceno 5
čteno 1445(26)
posláno 0
Každý to někdy zažil..nebo skoro každý..
přidáno 03.04.2008
hodnoceno 5
čteno 1728(27)
posláno 0
přidáno 26.03.2008
hodnoceno 5
čteno 1441(17)
posláno 0
... žijeme a tak ... ubližujeme ...
přidáno 10.04.2008
hodnoceno 5
čteno 1920(22)
posláno 0
Doufám...
přidáno 13.12.2007
hodnoceno 5
čteno 1851(21)
posláno 0
Vzpomínka na všechny trojrozměrné mahagonové dny. Pro tebe, 3D... 3.11.2006
přidáno 11.12.2007
hodnoceno 5
čteno 2122(26)
posláno 0
..............
přidáno 02.10.2008
hodnoceno 5
čteno 1893(22)
posláno 0
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :
Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming