|
Plakala jsem, když jsem si začala uvědomovat, že jsem se zamilovala. Plakala jsem, když jsem mu to oznámila a teď jsem šťastná! :D (původní : a pláču teď, když je konec.)
|
|
..."krize středního věku? nebo co?!:-))))
|
|
Dnes bych chtěla být s tebou i zítra :))
|
|
Láska-to je nemoc zlá a každý na ni svůj lék má. Jen hrdinka tohoto příběhu jej nalézt nedokázala...
|
|
...ujišťovací...
|
|
Kategorií si nejsem vůbec jistá, ale snad vás to neodradí od čtení, hodnocení a komentování... :-)
|
|
....závidím jim
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=Mlqzejxa9U8&feature=related
|
|
Každý je hráč
|
|
|
|
|
|
***
|
|
Proboha hlavně NEtleskejte!
|
|
Pocitová báseň...ne, tohle nejde vynutit...;)
|
|
...jenže stejně neumim dokonale malovat...
|
|
Pokus O:)
|
|
Tak po tisíci letech zase píšu. Schovívavost prosím... ;)
|
|
není to žádná zamilovaná blbůstka.....
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Amelie M. :Kde se vzala, tu se vzala...a těch inspirací, co mi dala... :-)

