![]() |
komentáře uživatele :
shane: Kdysi jsem rád hrál hru F. E. A. R. (Strach) tak z toho a krom toho já jsem takový intoš :) Díky za bávštěvu a zajímavé info.
Amelie M.: Díky - já se polepším... Mimochodem: "Proč ne?" je myslím heslem hned několik amerických měst.
Moc hezky napsáno - cítím osobní "vložení", nebo jak to popsat (snad chápeš). Moc příjemná práce...
Připomíná mi to spoustu věcí... Např.: film Zrcadla, pak třeba jemnou asociaci na schizofrenii... zajimavé
Smutné téma jen slovo udělals mi tam moc nehraje... jinak smutné až bolestné a to asi mělo být.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o Ludmil Elis Quo :Jeho díla znám ze saspi zátočin a moc se mi líbí... Hlavně poesie.. :-)


