2647.gif
datum 08.09.2017
ying-yang 38, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 17.06.2026 - 19:43
komentářů3
Tohle je poutavé a hodně zajímavé a i ta hudba k tomu dobře sedí...
přidáno 16.06.2026 - 16:29
komentářů3
Dandy: děkuji Ti
přidáno 16.06.2026 - 06:46
komentářů3
Pěkná.
přidáno 11.06.2026 - 23:18
komentářů8
Psavec: Děkuji, hlubokoslkon
přidáno 11.06.2026 - 23:18
komentářů8
slnečnica: převeliké díky
přidáno 11.06.2026 - 23:18
komentářů8
Brigita: Moc děkuji a červenám se
přidáno 11.06.2026 - 14:38
komentářů8
Parádní kousek.
přidáno 11.06.2026 - 09:08
komentářů8
Tá posledná strofa je TOP.
přidáno 11.06.2026 - 08:06
komentářů8
Tak ta je moc krásná.
přidáno 10.06.2026 - 20:10
komentářů8
Dandy: Já převelice děkuji
přidáno 10.06.2026 - 20:05
komentářů8
Zajimavá ,líbí.
přidáno 05.06.2026 - 12:02
komentářů8
puero: Puero, já se červenám jak to víno. (které mimochodem vůbec nepiji :D) Jen jsem si tak představoval při té scenérii, jaké by to bylo, zatopit v krbu, dát si víno a prostě jen tiše existovat. Moc děkuji za komentář a zastavení, které mě potěšilo víc, než cokoliv za poslední dobu.
přidáno 04.06.2026 - 22:56
komentářů8
Lidi se pořád na něco dělí. Kategorizují se, aby věděli s kým mají tu čest, aby věděli na čem jsou. Pivaři-vinaři. Radši bílé-radši červené a tak dál. A přitom nevědět je tak osvobozující! Kant (tuším) říká: mám hvězdné nebe nad hlavou a mravní zákon v sobě. Ale už nedodává, že v ruce drží sklenku svatovavřinského růžového vína. I Nový zákon v Bibli je plný vína a pije ho navzdory všemu, co si o vínu myslí Islám, jeden s tzv. velkých proroků - Ježíš. Velcí perští básníci byli muslimové a bojovali proti fanatikům tím, že psali hezky o víně (třeba Omar Chajjám). Mohli byste si podat ruce.

Nebo připít. To zní líp.
přidáno 30.05.2026 - 19:03
komentářů8
Psavec: dekuji, příteli
přidáno 30.05.2026 - 19:02
komentářů8
Vaska49: asi by to šlo bývalo i bez toho. Asi jsem se ori psaní moc zasnil pri odlesky zapadající slunka ve skle... dekuji ti
přidáno 30.05.2026 - 16:12
komentářů8
Strach: Ta báseň je tak, jak se říká, z mé krevní skupiny. Líbí se mi, jen jsem při čtení "škobrtnul" o slovo "ty" ve verši
"vína ty plaménky ". Jinak za mne báseň pěkná.
Pokud je to autorský záměr, nic proti tomu.
přidáno 30.05.2026 - 14:20
komentářů8
Moc hezká, líbí se mi.
přidáno 30.05.2026 - 11:27
komentářů8
Dandy: prevelice diky
přidáno 30.05.2026 - 11:20
komentářů8
Pěkné.
přidáno 27.05.2026 - 11:33
komentářů8
Brigita: antidepresiva neantidepresuji... děkuji
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10
» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :
Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming