přidáno 09.07.2018
hodnoceno 4
čteno 1301(13)
posláno 0
V tichém stínu planých svíček
V mdlých očích i vět
Smutně bytem zadul vánek
Z mých nafouklých střev
Tváří teče Ti pár kapek
Z vína a Tvých žgrynd
Ztratili jsme k sobě klíček
I sex je jak sprint
přidáno 09.07.2018 - 17:29
Strach: Žgryndání se u nás bere i jako slintání ;-) To mě mrzí, zmařená očekávání patří k nejhorším druhům zmařeností.. Snad se do příště polepším a Tobě díky za koment :-)

Dickens: Věř, že jsem dlouze přemítal jestli to více nerozvést... A asi to je na tom vidět. Možná k tomu ještě někdy sednu :-D Díky za příspěvek :-)

Ginnare: Díky za názor, ale dovolím si nesouhlasit. Pravidelně se střídají osmi a pěti souhlaskove řádky... To přece musí být slyšet a trošku vyznít :-D
přidáno 09.07.2018 - 16:40
Ten závěr... myšlenka víc než dobrá, rytmus úplně mimo. Škoda
přidáno 09.07.2018 - 10:49
Druhé dvojverší ve zkratce zajímavě vykresluje rozvinutý vztah a dává tak prostor hlubšímu pohledu do očekávané zatuchlosti vztahu. Ten se však nekoná. Byl bych pro přidání dalších veršů. :D
přidáno 09.07.2018 - 09:43
Tak jsem se aspoň dověděl, co jsou žkrydy - u nás se říká kydy nebo hemzy (to už je trochu ostřejší). do 4 řádku se mi báseň zamlouvala a asi jsem očekával jiný konec. Jooo zmařená očekávání zanechávají jistou pachuť a stejně tak pro mě tvé dílo...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Rozchodná parodie : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Svátek
Předchozí dílo autora : Intuice

» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Yana řekla o Sucháč :
Realista, který se občas toulá v oblacích ( to je to první co mě napadne ). Vnímám, že má jasno, ale přesto tomu občas uniká a je mu dobře v tom rozervaném světě básníků, muzikantů, bohémů, a to se mi líbí. Vnímám, že stojí nohama pevně na zemi, ale rád se od země odpoutá. Píše básničky plné radosti ze života, z lásky, z lásky a obdivu k ženám. Ví své a když se občas přežene mráček, brzy ho nahradí sluníčko. A ještě si cením toho, že dokáže pochválit, povzbudit, ale i taktně zkritizovat. Sakra co napsat negativního??? Asi jen to, že ho vlastně vůbec neznám...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming