![]() |
komentáře uživatele :
Moc se mi líbí! V každé sloce je něco, co mě naprosto dostane.
Moc pěkná, úsměv po tváři se mi z ní prošel.. :-)
Není úplně jen na jedno přečtení, tedy alespoň v mém případě. Ale po několikátém jsem jí propadla. I když je mi z ní tak nějak ouzko, hrozně se mě dotýká.
Karel Malcovský: Ginnare: Moc děkuju za krásné komentáře, takové vždycky zahřejí! :-)
Psavec: Market30: Neu: človiček: Děkuju moc!
slavek: Děkuju za krásný komentář, těší mě, že vzbudila tak blízké pocity :-)
Je hrozně opravdová.. víc se mi k tomu snad ani nechce říkat, ještě ji musím nechat v sobě doznít..
To je krása.. je mi z ní sice hrozně smutno, ale je to nádhera.
AndersA: To se hrozně hezky čte, moc děkuju! A vidím, že to kafe bude nezbytné :-) ..
dvakredencedekadence: Jé, děkuju za krásný komentář, hrozně moc mě potěšil!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Tom Cortés :Pan Textař, a taky skladatel a zpěvák. Je znát, že je z oboru a umí. Píše velmi dobře a nápaditě. I jeho písně jsou dobré. Rozhodně stojí za pozornost. Doporučuji. ;-)


