1491.gif
datum 23.05.2012
ying-yang 30, žena
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 08.03.2013 - 11:42
komentářů4(2.)
Miro Sparkus: Nevím, třeba to za pár let bude zkušenost, ale teď je to jen to zmíněné vnímání světa....děkuji za kladné hodnocení :)
přidáno 08.03.2013 - 00:15
komentářů6(5.)
Severak: Jestli myslíš Umbrtku v jejíž repertoáru je třeba píseň Vezeme bábu, tak mě to těší, díky za komenty :)
přidáno 05.03.2013 - 23:28
komentářů4(1.)
Líbí :)
přidáno 05.03.2013 - 14:11
komentářů6(6.)
dobrý :)
přidáno 05.03.2013 - 01:25
komentářů7(2.)
První dvě sloky na mě působily jako popisování strašně zkažené mládeže (jako v South Parku: "Drogy jsou špatné, áno?!") Zbytek je dobrý :)
přidáno 04.03.2013 - 10:42
komentářů7(1.)
Dobře napsáno, avšak někdy básník, který si užívá po nevěstincích a je věčně zlitý pod obraz je daleko lepší než romantik zahleděný do hvězd. Ovšem je to čistě můj názor a taky tu hraje fakt, že mám radši tyhle "básníky - bohémy". Jinak by mě celkem zajímal tvůj pohled na básnířky :D
přidáno 27.02.2013 - 16:40
komentářů4(1.)
Líbí :)
přidáno 26.02.2013 - 22:34
komentářů5(1.)
Jen ať pan kreslíř nekreslí masožravé kytky :) Dobrá
přidáno 26.02.2013 - 18:37
komentářů10(1.)
Povedená, nevím proč,ale zrapovala bych jí :)
přidáno 26.02.2013 - 16:44
komentářů29(14.)
Až na pár rýmů, které jsou hodně profláklé je to pecka :)
přidáno 26.02.2013 - 14:57
komentářů11(3.)
Tak to se mi hodně líbí :)
přidáno 25.02.2013 - 23:03
komentářů9(1.)
Možná bych si s tím ještě trošičku pohrála,ale jinak to není špatné :)
přidáno 24.02.2013 - 21:29
komentářů30(22.)
Ou, tak tohle je skvostná věc :)
přidáno 24.02.2013 - 21:27
komentářů6(1.)
Ještě čárky a možná by to obsáhlá konverzace v morseovce :D
přidáno 23.02.2013 - 22:55
komentářů5(4.)
Viviana Mori: Díky, člověk má den,kdy se nemůže zavděčit Všem, přesto jsem ráda, že sis přečetla jiné mé dílo a to Tvé zalíbení našlo :)
přidáno 22.02.2013 - 23:09
komentářů10(1.)
Pěkná.. :)
přidáno 21.02.2013 - 18:28
komentářů4(2.)
Jakože sonety nějak extra nemusím,tento se Ti povedl :)
přidáno 20.02.2013 - 20:41
komentářů7(3.)
Pěkná...poslední dobou je mi docela zalejzavě,ale snad až vysvitnou sluneční paprsky bude líp :)
přidáno 18.02.2013 - 23:50
komentářů4(3.)
Severak: To rozhodně neměla být urážka múz...navíc, múza může mít pro lidi mnoho podob, a mě se zrovna sem líbilo je zařadit jako pouliční dámy :)
přidáno 18.02.2013 - 23:20
komentářů1(1.)
Nejsem příznivkyní těchto básní a ani je nevyhledávám,tato báseň není špatná (na to kolik Ti je :) , ale nelíbí se mi tam to:
Krásně spinkej, hajinkej,
jak medvídek malinkej.
Na mě to působí lehce kýčovitě...ovšem jestli tě psaní baví, časem se z toho vypíšeš a určitě vyplodíš i spoustu dalších dobrých básní :)
1 ... 2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16 ... 17
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming