1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 27.05.2024 - 23:05
komentářů18(4.)
Dandy: Psavec: Trochublázen: Míň než miniatura. Odmocnina myšlenky. Jela jsem metrem a dolehla na mě ta absurdita: na každém rohu u tlačítek, brzd a dalších náležitostech pro nouzové situace v dopravních prostředcích je cedule s tímhle nápisem… tučně a červeně vyznačeno, vypovídá to mnoho o prioritách naší společnosti. Začala se mi v hlavě odvíjet báseň, ale neměla jsem čas psát, tak jsem si zapsala jen tu větu, že to později dopíšu. Ale je to pryč. Zůstal jen ten hořký pocit.
přidáno 16.05.2024 - 19:54
komentářů10(10.)
Mlčeti Zlato: Bohužel. Spíš to vypadá na přesný opak aktuálně.
přidáno 29.04.2024 - 23:08
komentářů17(17.)
Dandy: Moc děkuji:)
přidáno 29.04.2024 - 23:05
komentářů11(11.)
Sasanka: Má to důvod:) Nedokázala jsem to rozdělit do řádků :D Protože ji víc slyším než vidím, ona nikde nekončí, některá slova a obraty se vztahují i k tomu, co je před nimi, i k tomu, co je za nimi. Nešlo to rozkouskovat, protože se tam pro mě tím vždy nějaký význam ztratil. Vím, že je tou formou dost atypická a upřímně o ní nejsem 100% přesvědčená. Ale jinou, vhodnější jsem nenašla.
přidáno 29.04.2024 - 23:02
komentářů19(19.)
Sasanka: Děkuju:)
přidáno 29.04.2024 - 23:02
komentářů17(17.)
Sasanka: To mě těší, já se neskromně přiznám, že zrovna tuhle mám taky ráda. I po letech, nebo možná právě díky tomu odstupu:)
přidáno 29.04.2024 - 23:00
komentářů5(4.)
Mlčeti Zlato: Přesně tak, ale.
přidáno 29.04.2024 - 22:59
komentářů4(4.)
gajda: Děkuji, potěšilo mě to. A vystihl jsi to hezky.
přidáno 29.04.2024 - 22:58
komentářů5(5.)
Sasanka: Silný komentář, souzním.

Duši na oltář pokládám
skrze vyplakané slzy.
Spravedlivý osud
je iluze
jež dává sílu přežít.
přidáno 29.04.2024 - 22:55
komentářů8(6.)
Whetley: Kakuzu: Psavec: Díky!
přidáno 29.04.2024 - 22:55
komentářů8(5.)
Sasanka: Já ho miluju :D Ale chápu.
přidáno 29.04.2024 - 22:53
komentářů4(4.)
El silencio como castigo. Trest tichém je mnohem krutější a zákeřnější, než se může na první pohled zdát. A ten pocit jsi tam vystihl dobře, zvlášť v poslední strofě. Zaujal mě název ve španělštině a přemítám, jestli je tam jen kvůli té prostřední strofě, nebo má i hlubší význam. Pro mě osobně to funguje na více rovinách.
přidáno 29.04.2024 - 22:48
komentářů10(7.)
gajda: Hezká a smutná reakce zároveň. Byť ta aktuálnost u mě nebývá náhodná ;)
přidáno 29.04.2024 - 22:46
komentářů10(6.)
Trochublázen: Psavec: Děkuji. Na přání ještě přibyl přednes. ;)
přidáno 29.04.2024 - 22:29
komentářů10(5.)
Sasanka: Budiž ti přáno, máš ho tam :D
přidáno 09.04.2024 - 11:54
komentářů5(2.)
Dandy: Děkuji.
přidáno 08.04.2024 - 11:32
komentářů9(5.)
Docela mě to vtáhlo, hlavně ta vtipně podaná myšlenka o plešatých, za kterou vidím mnohem hlubší význam.
přidáno 08.04.2024 - 08:59
komentářů8(7.)
Krásná a má hodně silných momentů a skvělých obratů. Ten začátek je úžasný!
přidáno 05.04.2024 - 15:33
komentářů6(6.)
Sasanka: :-) Moje taky - byť už jednou prožité, pak pohřbené, teď opatrně odkrývám hromady hlíny. Děkuji!
přidáno 05.04.2024 - 15:32
komentářů6(5.)
Dandy: Moc děkuji, to potěšilo - obzvlášť, že jsi to poslouchal i bez znalosti jazyka.
1 ... 22|23|24|25|26|27|28|29|30|31|32|33|34|35|36 ... 79

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming