![]() |
komentáře uživatele :
boužel musím souhlasit se Severakem. moc se to nerýmuje a rytmicky to taky nesedí, takže se to celkem špatně čte
Hodně zajímavé haiku. Voní kouřem a propitou nocí (povedlo se ti mě donutit při čtení zapojit víc smyslů). :)
DDD: děkuji. jsem ráda, že mi to malování pořád ještě aspoň trochu jde :)
souhlasím s DDD. taky mi v ní chybí kapku originalita a možná i víc poetičnosti.
líbí. je tam v ní něco, co mě hodně zaujalo, ale asi přesně neumím popsat co konkrétně. ale je suprová :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Cecidit angelus :Pokud má někdo vůli na sobě pracovat a brát si něco z kritiky, má šanci se v psaní výrazně zlepšovat. Této autorce nemusíte mít strach říct, že se vám něco nelíbí, pokud je to racionální, na chybě zapracuje a odvděčí se vám dobrým dílem!


