1138.gif
datum 14.05.2011
ying-yang 35, žena, Vancouver, BC, CA
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 17.07.2016 - 18:28
komentářů10(9.)
skvělá :)
přidáno 08.03.2016 - 19:41
komentářů5(5.)
vanovaso: slnečnica: korálek: ioreth: moc vám všem děkuji za milé komentáře :)
přidáno 22.12.2015 - 16:34
komentářů2(2.)
moc se mi libi :)
přidáno 18.12.2015 - 21:54
komentářů6(6.)
Stin: děkuji :)
přidáno 16.12.2015 - 15:48
komentářů6(4.)
slunceblunce: jj, trochu jo
přidáno 16.12.2015 - 12:32
komentářů6(2.)
slunceblunce: jo, to m mi tam na konci vypadlo ;)
přidáno 11.10.2015 - 20:07
komentářů6(6.)
Singularis: Děkuji. A ta dvojznačnost názvu původně nebyla vůbec v plánu. :)
přidáno 08.10.2015 - 10:41
komentářů10(10.)
Singularis: děkuji za komentář :)
přidáno 22.08.2015 - 16:54
komentářů4(3.)
oslov radek: Lenča: dekuji :)
přidáno 13.08.2015 - 04:05
komentářů4(4.)
elisza: dekuji za komentar a dekuji za upozorneni na chybku. ma tam byt Abastor :)
přidáno 31.07.2015 - 03:10
komentářů10(7.)
krasna. nemam co vic dodat :)
přidáno 21.07.2015 - 03:08
komentářů8(7.)
koiška: Ignácius J. Reilly: děkuji za komentáře :)
přidáno 19.07.2015 - 02:12
komentářů2(2.)
Singularis: Dekuji za komentar. Konecne zase dopsana kapitola po hoooodne dlouhe dobe. :) Co se tyka toho tveho komentare - urcite vsechny kapitoly budu jeste prepisovat. Az to cele dopisu, budu se muset podivat zpatky a pouvazovat nad tim, co je logicke a co neni. :) Kazdopadne diky za navrhy. :)
přidáno 18.07.2015 - 03:52
komentářů10(10.)
maxmilian.horak: ale jenom skoro ;)
přidáno 13.07.2015 - 01:38
komentářů4(4.)
Amadeo´´: dekuji :)
přidáno 05.07.2015 - 18:34
komentářů8(4.)
Jessie: dekuji :)
přidáno 04.07.2015 - 23:48
komentářů8(2.)
oslov radek: diky
přidáno 04.07.2015 - 04:22
komentářů7(6.)
ŽblaBuňka: slnečnica: Pajalord: koiška: ioreth: moc vam vsem dekuji za komentare :)
přidáno 18.06.2015 - 01:29
komentářů11(4.)
ten konec je fakt super! :)
přidáno 02.05.2015 - 23:12
komentářů10(8.)
Singularis: Děkuji za komentář. Uvažovala jsem o tom, jestli by nebylo lepší dát těm postavám nějaké jména, ale jednak se mi nad tím nechtělo přemýšlet a pak taky jsem si řekla, že mně osobně by se to tam moc nehodilo.
No a k tomu konci... Dá se říct, že ona ke svému muži pořád něco cítila, i když ho už možná milovala spíš tak ze zvyku (jestli není moc blbé tenhle výraz použít), ale ráda ho měla pořád. Zato s tou slečnou to nebylo vyloženě o tom, že by za ní hned přišla a řekla, že ji miluje. Spíš si tak nějak uvědomovala, že ji k ní něco táhne, něco, co nebyla schopná pochopit ani popsat. Pro mě osobně je duše víc než jenom něco, co lze ovládat rozumem. Takže ta poslední věta v podstatě říká: "Ještě pořád mi na manželovi záleží, ale ona je ta, koho chci a bez koho neumím žít."
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 26
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :
Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming