Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 31.03.2023 - 15:15
komentářů5(2.)
Výstižné.
přidáno 31.03.2023 - 15:14
komentářů3(1.)
Přichází duben a bláznivý čas.
přidáno 31.03.2023 - 15:10
komentářů7(1.)
Co naděláš, spadl jsi z lopatky.
přidáno 31.03.2023 - 15:08
komentářů1(1.)
Snad Ti bude vyhověno.
přidáno 31.03.2023 - 14:22
komentářů7(6.)
andrew_maxwell: Spíš než jako erbenovinu bych to viděla na čekákovštinu, ale jinak? líbí se mi to :-)
přidáno 31.03.2023 - 11:43
komentářů3(2.)
Ženská spisovatelka a western? Je to předsudek podivit se na chvilku, že to jde dohromady? A že to JDE dohromady! Mně westerny moc nebaví, protože jsou tak plný klišé, až to klišé všechny ty zajímavý momenty strhne s sebou do Prčic. Ale tady je to opravdu na pozadí, ten western. Tak zatím dost dobrý, tedy takhle osobně můžu říct.
přidáno 31.03.2023 - 10:48
komentářů5(5.)
Koala: Díky.
přidáno 31.03.2023 - 10:45
komentářů7(7.)
Koala: Děkuji
přidáno 31.03.2023 - 10:43
komentářů5(5.)
Koala: Díky
přidáno 31.03.2023 - 10:43
komentářů6(4.)
Koala: Děkuji,je smutný pohled do korun
přidáno 31.03.2023 - 10:03
komentářů3(2.)
Já po letech spíš už radši klidnější ženy...
přidáno 31.03.2023 - 09:42
komentářů10(9.)
Moc pěkná.
přidáno 31.03.2023 - 09:31
komentářů5(1.)
:) Stručný a jasný. A dobrý!
přidáno 31.03.2023 - 09:25
komentářů5(2.)
Tohle je PARÁDA! A jak výstižný...
"mě bolí čas" - to je super...
přidáno 31.03.2023 - 08:57
komentářů9(8.)
andrew_maxwell: Díky, potěšilo. Ono to vlastně ani sranda moc není a ani to s tím záměrem psaný nebylo. Do tý kategorie "srandovní" jsem to dal spíš ze zvyku, ale spíš to patří jinam a jestli to půjde, tak kategorii "překvalifikuju".
A znovu - Tvůj komentář moooc potěšil.
přidáno 31.03.2023 - 08:55
komentářů9(7.)
Miňko: Díky moc, kolego. Je to spíš smutný, než veselý...
přidáno 31.03.2023 - 07:58
komentářů5(1.)
mě bolí čas, kterej se sune jako ticho v davu
svět je brutálně krásnej
a má tvou hlavu
Ten konec se mi hodně líbí.
přidáno 31.03.2023 - 06:45
komentářů9(6.)
Ahoj, četl jsem tu zatím za ty 4 dny asi 40 básní a tohle je zatím to, co mě nejvíc oslovilo. Vím, že to má bejt sranda, ale má to i myšlenky i tvary. Líbí.
přidáno 31.03.2023 - 01:54
komentářů9(5.)
Je to jiný. Ale pěkně jiný...
přidáno 30.03.2023 - 22:17
komentářů9(7.)
Opět super. Hlavně kontejner, šiška a amorek.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming