Damir: Čau Damire, díky za komentar a za pre precteni. Jsem slezska naplava, zijici v Praze. Cele se to ve me micha a mluvim tedy jak dement :) proto tak i pisu. Nijak to neucesavam, jen davam "na papir", jak to ze me pada.
Alane, že ty jsi ze Slezska? V Praze by nikdo neřekl: „Chodíte tady často?“, protože to ani není česky. Řekl by „Chodíte sem často?“. Chápu, ve slezštině slovo "sem" neexistuje, říká se třeba "přijeď tady", stejně tak tam neexistuje slovo "kam", říká se "kde jdeš?", ale chceš-li psát pražské dialogy, nemůžeš používat slezštinu.
Mlčeti Zlato: Moc děkuji za zastavení a milý komentář.
Sasanka: Sasanko děkuji a čarokrás je u mě lehounko, s příchutí tajemna a v dotyku mít něco nepopsatelného, něco nekonečného co nejde slovy říct zkrátka ,čarokrásno ...
koiška: Dandy: Psavec: Poezie anonymity: Koala: Gora: díky bando!
Tohle mi přijde slabší, asi obsahem i těmi ne moc povedenými rýmy...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
štiler řekla o ManonZarrasu :Manon je rozum, který mi uletěl.

