wojta: Bylo to 3 x tak dlouhý, zredukoval jsem na minimum. Míněno spíš jen jako vtípek. Ale díky...
Život prchá .
Vrásky vrývaj však ne vždy smutně se oči dívaj
Vrásky vrývaj však ne vždy smutně se oči dívaj
Kamaradka ŕikala jak z miliardáře udělat milionáře.
Povedené dílko
Povedené dílko
Psavec: To máš pravdu! Ale kousíček nám ho ještě zbyl tam uvnitř nás...:-D
Hanulka: Ano, to je, Hanulko! Do svého nitra je třeba vcházet bez klepání...:-)
Mládí prchlo zatraceně rychle.
Je to trošku ,,šroubovité", musí se to číst několikrát, ale jinak ,,tralaláček dolů"- perfektní!
Býti poetou je krásné ! Děkuji !
Super část. Chudák kůň.
Sasanka: Děkuji,vlastně jsem to napsal jako odpověď.
A děkuji moc.
A děkuji moc.
Možná nebyly dva, ale jeden ;)
Mlha předemnou
mlha za mnou
Cabernet Sauvignon
zabije vše svou chutí sladkou.
Mlha předemnou
mlha za mnou
Cabernet Sauvignon
zabije vše svou chutí sladkou.
Pravdivá, každý jsme ritířem ve svém marném boji.
Parádní atmosféra,gramatiku u tebe už dávno neřeším ;) Takhle na večer příjemné počtení!
:D Radši se nechá sežrat než aby ji doživotně poslouchal.Dobrá bajka.

