Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 02.07.2023 - 06:42
komentářů17(15.)
Moc hezký. Vlastně jsem se díky tomu začal těšit na déšť... :)
přidáno 02.07.2023 - 06:41
komentářů8(6.)
koiška: Děkuji... :)
přidáno 02.07.2023 - 06:40
komentářů8(8.)
koiška: Díky.
přidáno 02.07.2023 - 01:41
komentářů6(5.)
Vzpomínat na to dobré a zlé zapomenout.
přidáno 02.07.2023 - 01:40
komentářů3(3.)
Souhlasím s Psavcem, hezký, ale moc dlouhý.
přidáno 02.07.2023 - 01:39
komentářů8(5.)
Super
přidáno 02.07.2023 - 01:38
komentářů10(9.)
Cítím její vůni v tvé básni.
přidáno 02.07.2023 - 01:37
komentářů4(3.)
Bylo to krásné, stejně jako v tvojí básni.
přidáno 02.07.2023 - 01:35
komentářů8(7.)
Krásné.
přidáno 02.07.2023 - 01:34
komentářů7(3.)
Wau,krásné.
přidáno 02.07.2023 - 01:32
komentářů8(7.)
Ta je dobrá.
přidáno 02.07.2023 - 01:31
komentářů3(2.)
Tanec vlasů ve větru....to je super.
přidáno 02.07.2023 - 01:30
komentářů7(7.)
Zajímavá...
přidáno 01.07.2023 - 23:08
komentářů6(4.)
Vzpomínky krásy musíš vydolovat.
přidáno 01.07.2023 - 23:03
komentářů8(3.)
Pohodička..klídek, říká můj kamarád. :)
přidáno 01.07.2023 - 23:03
komentářů4(2.)
Bylo to krásné.
přidáno 01.07.2023 - 22:58
komentářů10(7.)
A co takhle kosmatice, obalovaný květ.
přidáno 01.07.2023 - 22:55
komentářů8(2.)
Rána jsou pro mě odjakživa příšernost. Tvoje psané ráno zní tak nějak příjemné.
přidáno 01.07.2023 - 22:53
komentářů8(1.)
Krásně, pomalu a s rozvahou.
přidáno 01.07.2023 - 22:50
komentářů10(1.)
Jenže plno lidí to nerespektuje.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Singularis řekla o ThePočly :
Přemýšlí o věcech, které se jí dějí, a záleží jí na nich. Její úvahy často mají hloubku a opravdu stojí za to si je přečíst a popřemýšlet o nich.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming