
04.07.2023 - 22:37

5(1.)
Líbí..

04.07.2023 - 22:37

9(8.)
Ha ha ha...super.

04.07.2023 - 22:36

19(11.)
Hezké.

04.07.2023 - 22:36

8(5.)
Jsou rána vlídná i rána zlá ,
snad podle toho,
kdo jak si je udělá...

04.07.2023 - 22:31

17(16.)
Koala:Je spousta druhů deště
já psát chci o nich ještě...
Děkuji za milý komentář.

04.07.2023 - 17:33

4(4.)
Zaujala.

04.07.2023 - 17:31

21(19.)
Líbačka super.

04.07.2023 - 17:19

51(42.)
Darko: Žmoulej

04.07.2023 - 16:48

6(1.)
Rispet smilníka.

04.07.2023 - 16:23

51(41.)
Oulej

04.07.2023 - 14:40

10(4.)
Miňko: Díky.

04.07.2023 - 06:15

6(4.)
Miňko: Díky

04.07.2023 - 02:43

9(8.)
wojta: Ještě jsem chtěl dodat: máš na mne (ne)blahý vliv. Za poslední 3 měsíce jsem toho víc vyškrtal než za poslední 3 roky napsal...to bylo upřímné poděkování...

04.07.2023 - 00:36

10(3.)
Psavec: Dandy: Díky...

04.07.2023 - 00:35

10(3.)
Dobrá rada a ještě navíc pobavila...

04.07.2023 - 00:28

6(3.)
Zajímavá...

04.07.2023 - 00:24

14(7.)
Ano, a to je ten důvod proč se pořád snažíme dostat se tak nějak zpátky...
Skvělá...

03.07.2023 - 22:53

12(6.)
Dandy: I od smíchu můžeš mít vrásky kolem úst, ale ty působí vesele...:-)

03.07.2023 - 19:07

10(2.)
Povedené

03.07.2023 - 17:47

10(1.)
Bezva rispet.