Trochublázen: Dík za přečtení.Vždy jen tak píši,začatek a konec je něčím dán ,vždy jak rychle to příjde tak i odejde
cywe to je snad ještě delší než Máj... Nevím, jestli je šťastný nápad se takhle rozmáchnout. Kdyby tam aspoň byl vůkol rudý vřes. Nicméně výprava jistě zajímavá
první polovina je velmi zajímavá. Ale proč by to měl být jed?
Sasanka: Díky za přečteni,leta jsem vstával sednul na kolo 17km do práce .Do sluchatek radio.
Moje řeč, hlavně pomalu. Za mlada jsem si pouštěla Elvise,abych vstávala pozitivně a zvesela. Po ránu mám pohled vraha :D
Mozek nepropiješ
hlasy mluví dál
pláč nepomůže
a ďábel se jen smál.
hlasy mluví dál
pláč nepomůže
a ďábel se jen smál.
Ty voe sem si cvrnkla z toho. Moje angličtina není tak blbá, když rozumím :D
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Hunter řekl o Pampeliška13 :Básnířka, která na svůj věk má obrovský talent, a jejíž básně o lásce mi v ní zase vrátily víru. :-)

