Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 07.07.2023 - 06:23
komentářů10(6.)
Proč orel a ne sup...
přidáno 07.07.2023 - 06:19
komentářů3(3.)
Jemné.
přidáno 07.07.2023 - 06:13
komentářů10(7.)
Z toho jež se mi ježí vlasy,ale jinak moc pěkná.
přidáno 07.07.2023 - 03:11
komentářů12(12.)
Hledač 01: Pokud je to tak, jsem rád! :-D
Porozhlédni se u mne, třeba tě ještě něco osloví...;-)
přidáno 06.07.2023 - 23:59
komentářů10(5.)
Ještě jednou: líbí se mi forma, zpracování i obsah. Ale hlavně - oslovuje...
přidáno 06.07.2023 - 23:26
komentářů6(1.)
Hezky zavoněla.
přidáno 06.07.2023 - 23:24
komentářů9(8.)
koiška: Díky za skvělý koment...
přidáno 06.07.2023 - 22:31
komentářů12(11.)
Nádhera! Celé mi to tak nějak bodlo.. díky:)
přidáno 06.07.2023 - 22:24
komentářů11(10.)
vanovaso: Díky moc.
přidáno 06.07.2023 - 22:15
komentářů10(4.)
Hele, super.. čte se mi tak trochu hiphopově..
přidáno 06.07.2023 - 21:04
komentářů12(10.)
Sasanka:
Smířen jsem, květinko,
s tím, co pak přijde,
zasním se malinko,
a když zas vyjde

ten Punťa žlutavý
na modré nebe,
Músa se dostaví,
srdce nezebe...

Do veršů stáčet zas,
chci nektar krásy,
než přijde i můj čas,
svíčku mi zhasí...
:-D
přidáno 06.07.2023 - 20:07
komentářů11(9.)
Stále stejná , vysoká úroveň. :-)
přidáno 06.07.2023 - 19:58
komentářů2(2.)
Sasanka:Díky. Jo maliny se nekdy nedaji skoro projit
přidáno 06.07.2023 - 19:57
komentářů10(8.)
koiška: Děkuji.
přidáno 06.07.2023 - 19:51
komentářů5(4.)
Hezké.
přidáno 06.07.2023 - 19:11
komentářů2(1.)
Malinová nepropustnost se mi líbí.
přidáno 06.07.2023 - 19:07
komentářů12(9.)
Zmatené veršíky
život co prchá
kašli na zvyky
zůstaň poeta.
přidáno 06.07.2023 - 18:45
komentářů11(8.)
koiška: To jsem moc rád, velikánský dík.
přidáno 06.07.2023 - 17:39
komentářů5(4.)
Ej, od Buchlova... Moc pěkná
přidáno 06.07.2023 - 17:09
komentářů5(3.)
Ale máme tu krásných míst v té naší malé zemičce.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming