Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 13.07.2023 - 16:27
komentářů8(3.)
Takových se pár najde.
přidáno 13.07.2023 - 13:10
komentářů12(12.)
Krásná, děkuji.
přidáno 13.07.2023 - 12:00
komentářů8(5.)
Darko: Upřímně nevím, kde se mi ta melodie vzala, ale kámoš na ni našel pár akordů na kytaru..
přidáno 13.07.2023 - 11:33
komentářů14(4.)
Všeobjímající láska..
přidáno 13.07.2023 - 11:31
komentářů15(7.)
wojta: Díky...

Zaplnil stránky,
básník zralý na infarkt,
verši své tanky.

Slabik pět, sedm a pět,
rozkvétá sakury květ.

Však než řek bys švec
je s rýmy v koncích. Toť fakt.
Svízelná ta věc!

„Inu, toš,“ dí nakonec:
„cožpak já jsem Japonec?“

„Ta naše šmudla
čeština má jiný takt!
V tom jádro pudla!„

„Čert vem ten Jin Jang, kešu!
Raděj si pozvu gejšu...
přidáno 13.07.2023 - 06:42
komentářů8(2.)
Je mi nějakej povědomej.. :)
přidáno 13.07.2023 - 06:15
komentářů15(6.)
Na pravé Haiku jsem málo Japonec. Trefa.
přidáno 13.07.2023 - 01:37
komentářů14(3.)
Pecka.
přidáno 12.07.2023 - 23:38
komentářů15(5.)
zaseja: Trochublázen: Psavec: Hledač 01: Díky za návštěvu...
přidáno 12.07.2023 - 23:37
komentářů14(2.)
Mile okouzlující..
přidáno 12.07.2023 - 23:36
komentářů8(1.)
Hlavně s pohodou...ale nezávidím mu...
přidáno 12.07.2023 - 23:22
komentářů2(2.)
Zajímavá. A Bukovskeho mám taky rád...
přidáno 12.07.2023 - 22:30
komentářů6(4.)
Sasanka: Psavec: Můra73: Díky za názory, vlčích máků jsem se bál. Kvetou u plotu oddělující dvouproudé silnice do a z centra kolem Černého Mostu.
přidáno 12.07.2023 - 21:19
komentářů15(4.)
:D :D
přidáno 12.07.2023 - 21:03
komentářů14(1.)
Déšť ďavá mnoho,krásu okvětí
přidáno 12.07.2023 - 20:22
komentářů6(4.)
Psavec: Jo tak max do výřivky..Zvířata dovču neumožní.
přidáno 12.07.2023 - 18:22
komentářů51(44.)
cijeho
přidáno 12.07.2023 - 15:30
komentářů6(4.)
Neznámé nebezpečí děsí.
přidáno 12.07.2023 - 15:26
komentářů6(3.)
Teplo tu nás moří,
tak jedeme k moři.
přidáno 12.07.2023 - 15:23
komentářů15(3.)
Pobavilo.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
pocitová řekla o charogne :
mám tě ráda čuňátko. a doufam, že seš teď šťastná. těšim se na barvení tvý hlavy, na všechny pierce, těšim se na společně prožitej Trutnov...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming