Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 05.02.2024 - 08:16
komentářů4(1.)
Poezie anonymity : krásné vyznání. Děkuji.
přidáno 05.02.2024 - 08:03
komentářů7(1.)
hezké, Sasanko
přidáno 05.02.2024 - 07:12
komentářů8(3.)
Psavec: Dandy: Díky oběma za nakouknutí :)
přidáno 04.02.2024 - 22:56
komentářů6(6.)
Psavec: Vlastně nic, ale nerada se motám v kruhu.
přidáno 04.02.2024 - 22:35
komentářů2(1.)
Rád věřím.
přidáno 04.02.2024 - 22:34
komentářů8(2.)
Stíny nás provází.
přidáno 04.02.2024 - 21:46
komentářů34(34.)
Homér: Děkuji. Zamile na tom určitě vadilo daleko víc věcí, ale ke kritice si vybrala zrovna ten neologismus, který jiní naopak ocenili... Parodie. Je to tak. I když umím napsat skoro cokoli (taky nic jinýho nedělám a neumím, jsem copywriter), pravdou je, že parodie se mi píše úplně nejlíp ze všeho, tak nějak sama. Asi bych se konečně měla přestat tomu bránit.
přidáno 04.02.2024 - 20:03
komentářů11(10.)
Pihy,prsa a zadky
polonahé léto si zpívá.
Jen blázen by se nepodíval
tak blízko je do zastávky.
přidáno 04.02.2024 - 19:57
komentářů9(8.)
Parádní, hlavně ty husté mříže mraků. Zůstala? Mám slabost pro kopretiny :)
přidáno 04.02.2024 - 19:28
komentářů6(5.)
Heršoft. To je síla.
přidáno 04.02.2024 - 19:05
komentářů8(1.)
Moc pěkné.
přidáno 04.02.2024 - 19:03
komentářů4(4.)
Psavec: Díky
přidáno 04.02.2024 - 19:03
komentářů4(3.)
Hanulka: Děkuji
přidáno 04.02.2024 - 18:16
komentářů4(2.)
Pohled starého "koňáka".
přidáno 04.02.2024 - 18:13
komentářů6(4.)
Co máš proti reinkarnaci.
přidáno 04.02.2024 - 18:05
komentářů4(4.)
Hanulka: Velký dík za milý komentář.
přidáno 04.02.2024 - 18:03
komentářů4(3.)
Dandy: To znám, díky.
přidáno 04.02.2024 - 15:50
komentářů4(1.)
Dandy : ta se Ti povedla. Úplně si představuji, jak vodíš koníčky. Díky.
přidáno 04.02.2024 - 15:48
komentářů4(2.)
Psavec : Milánku, při nedělním odpoledni opravdu paráda,
smála se celá rodinka ! Super a děkujeme.
přidáno 04.02.2024 - 15:28
komentářů4(1.)
Nákupní horečka bezva.
Jít na nákup se ženou je sebevražda
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Severka řekla o Erien, potulný bard :
Bard, se kterým si na toulkách životem ráda povídám...dělíme se o slova...ale i o světlo...děkuji za důvěru...i přátelství...;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming