wojta : též oceňuji tak lehký rytmus a pěkný rým. Děkuji.
DDD : máš to opět hezky sestavené. Přeji také, ať se brzy uzdravíš. Madeira je krásná. Tobě děkuji.
Dandy : v šeru lampy se opravdu sní krásně. Hezká. Díky.
Na to, že je to pokus, psáno přímo jen tak, bez ladu a skladu z jedné vody na nečisto,pouze řemeslně zpracováno do rýmů se to dá i číst. Báseň se musí ,,vysedět", aby příliš nepáchla novotou. Děkuji za shovívavost. Ať se Vám daří.
Cítím melancholii, ale nad i víru v lepší. Tak ať přijde.
Sasanka: Za každý komentář jsem vděčný. Nelekám se a tvé čtení mi dělá krajní potěšení neb je to čtení vědoucí.
Sasanka: Děkuji za archeologii. Už jsem zapomněl a asi bych mnohé poškrtal.
Moc hezky, s citem napsáno. Bezvadnej rytmus, to se moc nevidí. Teď tady v rádiu zrovna běží písnička, která mi do toho tak sedla, až mě to dojalo :) Rád jsem četl
Jojo. Kamarád říká: "Hlavně si nepustit hlavu, to je konec." Mimochodem, měl jsem to dneska podobný. Hezky napsáno.
Zajímavá. Napůl prázdná, napůl plná. Oblečen a vlastně nahý :)
Poslední dobou si říkám, jak to s tím jablkem vlastně bylo. Zrovna na tohle téma potřebuji něco napsat. Jo a taky tě chci dočíst, tak se nelekni případných komentářů, pak už budeš mít klid :D
Trochublázen: Čau cvoku :) Dík, že si zavítal, i když seš supertajnej :D
Huh! Stračeny pobavily, ale dál jen páté přes deváté. Takhle nějak vypadají poznámky, ze kterých by se dalo něco kompatibilního vytáhnout.
Co se mi na tom líbilo:
Teď však bouře a vzdor geometrického mámení
Krystalizuje v morku kostí mých
A náhle mě drtí zvláštním prvočíslem
Co se mi na tom líbilo:
Teď však bouře a vzdor geometrického mámení
Krystalizuje v morku kostí mých
A náhle mě drtí zvláštním prvočíslem
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Werushe řekla o Megs :Moje drahá Megs, píše ráda, píše hezky...a byla mi oporou...snad stále je:) Diky

