Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 23.02.2024 - 05:31
komentářů2(2.)
Psavec: Díky a děkuji za upozornění.
přidáno 23.02.2024 - 00:20
komentářů3(2.)
První a hned povedená.
přidáno 22.02.2024 - 22:26
komentářů3(2.)
co to jako znamena bro
přidáno 22.02.2024 - 22:26
komentářů3(1.)
nádhera
přidáno 22.02.2024 - 22:26
komentářů3(1.)
co to jako znamena bro
přidáno 22.02.2024 - 21:39
komentářů2(1.)
Oprav si chvíle, jinak dobrá.
přidáno 22.02.2024 - 19:29
komentářů3(2.)
Ty bílé ,,pozdravy’’ na kapotě čerstvě umyteho auta nic moc no :D Ale láska to přikryje :) A ano, vše živé si zasluhuje úcty…
přidáno 22.02.2024 - 13:54
komentářů14(11.)
Krásná báseň a skvělý přednes. K tématu mě trochu nemístně napadlo – a předem se za to omlouvám –, že furt lepší cizí muž v taláru než cizí muž se samopalem. Prostě že tohle je civilizovaný způsob řešení sporů a co by za něj leckde jinde dali. Ale to je jen obecná připomínka, o konkrétní věci nevím nic a ani ji nekomentuju.
přidáno 22.02.2024 - 12:09
komentářů7(5.)
To je přesný.
přidáno 22.02.2024 - 12:07
komentářů7(2.)
Máš co dělat abys to stihl.
přidáno 22.02.2024 - 08:31
komentářů7(1.)
kekebreke : děkuji moc, opravdu prskám smíchy a to je super.
Smích je lék, jak já píši.
přidáno 22.02.2024 - 07:45
komentářů2(2.)
Ta se povedla.
Ne den ale život blbec.
přidáno 22.02.2024 - 07:16
komentářů5(4.)
Název básně má co dělat s textem? Nedává to smysl...
přidáno 22.02.2024 - 07:13
komentářů7(4.)
Tahle se ti povedla, Vojto ::)
přidáno 22.02.2024 - 07:05
komentářů3(1.)
Mám holuby taky rád, až na ty bílé jejich stopy :) ale i hlodavci mají své místo :)
přidáno 22.02.2024 - 00:15
komentářů5(3.)
Psavec: trosilililililinku
přidáno 21.02.2024 - 23:27
komentářů2(1.)
Máš blbou karmu.
přidáno 21.02.2024 - 23:11
komentářů10(8.)
Dandy: Díky.
přidáno 21.02.2024 - 23:11
komentářů10(7.)
zaseja: Dík.
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :
podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming