Ty bílé ,,pozdravy’’ na kapotě čerstvě umyteho auta nic moc no :D Ale láska to přikryje :) A ano, vše živé si zasluhuje úcty…
Krásná báseň a skvělý přednes. K tématu mě trochu nemístně napadlo – a předem se za to omlouvám –, že furt lepší cizí muž v taláru než cizí muž se samopalem. Prostě že tohle je civilizovaný způsob řešení sporů a co by za něj leckde jinde dali. Ale to je jen obecná připomínka, o konkrétní věci nevím nic a ani ji nekomentuju.
kekebreke : děkuji moc, opravdu prskám smíchy a to je super.
Smích je lék, jak já píši.
Smích je lék, jak já píši.
Název básně má co dělat s textem? Nedává to smysl...
Mám holuby taky rád, až na ty bílé jejich stopy :) ale i hlodavci mají své místo :)
Psavec: trosilililililinku
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P

