Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 21.03.2024 - 01:52
komentářů10(7.)
Mlčeti Zlato: To je krásný komentář, moc ti děkuji za takovou reakci. Jazykolamy píšu často, i větší, než je v téhle básni, to je dobrý postřeh. Ale vyslovit mi jdou, jinak bych je asi nenapsala:)
přidáno 21.03.2024 - 00:29
komentářů8(8.)
Koukej, ktera tu zbyla. :) je jednou z tech, co dychaji.
přidáno 20.03.2024 - 22:13
komentářů10(6.)
Děkuji za návštěvu v tvé intimitě mluvy. Poslouchaje uvědomil jsem si jednu věc. Píšeš si docela jazykolamy, ale zvládla jsi jejich úskalí. Opravdu niterný zážitek...
přidáno 20.03.2024 - 21:41
komentářů4(4.)
Dandy: Máš pravdu, díky.
přidáno 20.03.2024 - 21:39
komentářů4(3.)
Hanulka: Díky za komentář.
přidáno 20.03.2024 - 21:02
komentářů4(2.)
Dárek by měl býti přijímán
ne však aby kvúli němu
byl člově zpovidán..
Pěkná
přidáno 20.03.2024 - 18:10
komentářů4(1.)
Psavec : to je opět vtipné, ač já jsem dostávala květin hodně a vždy jsem je pobírala jako jistou náklonnost a poděkování. Díky.
přidáno 20.03.2024 - 16:30
komentářů7(6.)
Houmr styl. Lepší zas nez nadprodukce prudasu. Bavis me cist, ale to ty vis. Musel jsem vlozit komentar, abych mohl vlozit dalsi šit. Kazdopadne to myslim vazne. Zduř a zkuř
přidáno 20.03.2024 - 08:38
komentářů12(10.)
človiček: bludička: Díky za zastávku.
přidáno 20.03.2024 - 00:58
komentářů4(4.)
wojta: Zdravím a díky. Přiznávám že jsem se v tomto případě (ač se jedná o naprostou hloupost) soustředil na rytmus, takt.
přidáno 20.03.2024 - 00:55
komentářů4(3.)
Psavec: Díky.
přidáno 19.03.2024 - 23:17
komentářů6(6.)
Kernel panic je taky na nic
přidáno 19.03.2024 - 22:58
komentářů3(3.)
Tady je těžká rada.
přidáno 19.03.2024 - 22:53
komentářů3(2.)
Jo bludičky jsou nevyzpytatelný.
přidáno 19.03.2024 - 22:53
komentářů10(5.)
Smutný konec.
přidáno 19.03.2024 - 22:51
komentářů12(11.)
Tady se střílí....padám. Zákon bažin, čím víc se meleš ,tak toneš .
přidáno 19.03.2024 - 22:41
komentářů12(9.)
Vždy jsem rád luštil tvůj život. Báseň je fajn.
přidáno 19.03.2024 - 22:14
komentářů3(1.)
A přání se plní.
přidáno 19.03.2024 - 21:46
komentářů10(4.)
mannaz: Nikdo jiný se nevyjádřil:) A zpětná vazba je pro mě důležitá, obzvlášť v některých ohledech, kam sama nedokážu z pohledu autorky dohlédnout.
přidáno 19.03.2024 - 21:00
komentářů10(3.)
Leslie: Nic neměň, kvůli tomu, že jsem nepochopila. Jiní asi ano.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming