Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 25.06.2026 - 18:32
komentářů2(2.)
človiček: ďakujem za komentár. cením si tvoje slová
přidáno 25.06.2026 - 14:24
komentářů2(2.)
Psavec: Dik za komentář.
přidáno 25.06.2026 - 13:51
komentářů2(1.)
Kdo to ví?
přidáno 25.06.2026 - 13:49
komentářů4(4.)
A co Ti brání.
přidáno 25.06.2026 - 13:47
komentářů3(3.)
Chuťovka.
přidáno 25.06.2026 - 13:46
komentářů3(3.)
Hezky jsi to poskládal.
přidáno 25.06.2026 - 13:38
komentářů2(2.)
Dandy: Jo, to je život.
přidáno 25.06.2026 - 12:45
komentářů3(2.)
Brigita: Děkujii :)
přidáno 25.06.2026 - 09:11
komentářů3(2.)
Pěkna drobnost.
Ohnivou vodu v tomhle vedru.
přidáno 25.06.2026 - 07:59
komentářů3(1.)
Ta obrazotvornost ... krásné ...
přidáno 25.06.2026 - 07:52
komentářů4(3.)
"Pevně se drž až koník vzepne se
a do říše tajů lásky brzy Tě odnese."

:-) Pěkná a líbí se mi i komentář človíčka.
přidáno 25.06.2026 - 07:47
komentářů3(1.)
Pěkné.
přidáno 25.06.2026 - 07:01
komentářů4(4.)
Působí to na mě smutným dojmem a kontrast dětství a ticha tomu dodává jakousi nedořečenost. A ta ilustrace obrázkem je působivá. Velmi povedené dílo.
přidáno 24.06.2026 - 23:18
komentářů5(5.)
Hodně dobrý emoční obraz a ta otevřenost, tak to má být. Kultivace prožitku.
přidáno 24.06.2026 - 23:14
komentářů8(8.)
No tak jo, malinko závidím tu optiku.
přidáno 24.06.2026 - 23:07
komentářů3(3.)
Tohle jsem zbaštil celý bez výhrad.
přidáno 24.06.2026 - 23:02
komentářů3(3.)
Glum taky prsten svíral pokroucen životem i pan Pytlík toužil po vysvobození. Je to silný symbol, ale taky největší iluze a lež. Já ho taky mám jak cejchovní značku vypálenou do žeber. Chovný kus, farma u podfuku. nesahat!
přidáno 24.06.2026 - 22:48
komentářů2(1.)
Kristýno myšlenky jsou kormidlem na zádi tvé plachetnice. Otoč kolem , skasej plachty, ukliď palubu i podpalubí a pak rozviň kosatku a naber zvolna nový život, nový myšlenky, za záď se nekoukej, jen vpřed a zvolna naber vzduch do plic a zamiluj si to.
přidáno 24.06.2026 - 22:42
komentářů4(2.)
Pěkné,koně čtyři ale jezdit se nikomu nechce..
Ale kobylky jsou fajn.
přidáno 24.06.2026 - 22:35
komentářů4(1.)
Cval či klus i krok zkus. O přidej obroku ať je mu do skoku.
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 9525

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming