|
|
|
|
|
Co dokáže slepá láska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ze sbírky: "In Vino Veritas" - Poslední báseň
|
|
V tichu noci spolu rozmlouvá moje Já a moje já ...chodí k sobě na rady...ale to je jedno ...Já kecá do života, i když se ho to malé já neptá ...prostě z nutnosti ...chránit, bránit, radit ...
|
|
|
|
jednou něco končí...a něco...končí, cítím to všude, nedokázala jsem se ubránit a nakonec přišlo zklamání, cítím se jako oklamaná malá holka, ale to asi každý, kdo miluje sám...(ještěže mám tuto zpovědnici, vaše oči a vaše empatie:)..děkuju
|
|
|
|
|
|
|
|
Tohle je pro jednu osobu, s kterou to je a bylo vždycky komplikované.
|
|
|
|
zase poprvé, a asi po stopadesáté ....ničí to.
|
|
nic...jen výkřik plnej nenávisti (neoprávněný? asi jo...)
|
|
... THE END...
... LA FIN...
... KONIEC...
http://www.youtube.com/watch?v=Ng-mPZa77oE
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
loner řekl o Yana :Citlivá básnířka. Když vám bude říkat, že není romantik, nevěřte jí :)

